слуги капіталізму шлях до освіченого інвестицій

Сто років тому, поняття «інвестор» викликав образи душно британських банкірів в тонку смужку костюми, скинувши монет у сховищах і сертифікати акцій в коробки. Сьогодні ми всіх інвесторів. Якщо ви є вчителем якого утримань побудувати свою пенсію, або графічний дизайнер з відкритим інвестиційним фондом, або спадкоємиця з трестів і офшорні рахунки, ми всі з використанням засобів для створення і управління нашим життям. Проте все частіше, ми розуміємо, що великі компанії, які складають основу більшості портфелів беруть участь у практику, експлуататорської, неетичним і навіть незаконним. Це ставить добромисних інвесторів перед дилемою.

Дилема полягає в наступному: якщо ми будемо продовжувати інвестувати в це філософія бізнесу, яка ставить прибуток за рахунок усіх інших цінностей, ми будемо під загрозу наше майбутнє. Вже зараз наші випадкові зневага до людського та екологічних потреб зробила велику шкоду. Якщо ми будемо стояти на своєму, навіть найбагатших серед нас не буде застрахований. Ми втратимо озонового шару, зелена шкіра планети, і, можливо, життєздатність наших поставок води. Таким чином, наївною прислів’я робітників і збереження в “створити краще життя для наших дітей”, можливо, вже досягла свого логічного кінця. Якщо ми розуміємо, що блакитних фішок, які складають наші заощадження є дуже агентами нашої загибелі, ми повинні серйозно переглянути наші інвестиційні стратегії.

Соціально свідомі інвестори можуть направити свої портфелі навколо продуктів і послуг, які є шкідливими для їх моральності. Заборонний інструменти скринінгу дозволить удосконалювати інвестиційні цілі: відхід від нафтохімічних фірм, продажу тютюнових виробів чи торговців зброєю; виробників зброї або лікеру виробників. Помітне зростання фондів, таких як Domini і Калверт Завітів є нашому інтересу мудрішими інвестицій. Це важливий крок, але стратегія уникнення недостатньо.

Заборонний підхід не вкладають кошти в, і активно розвивати, продукти та послуги, які побудують в якому світі ми мріємо. Деякі з найбільш цінних продуктів і послуг у сучасному світі, як тужать жертвою інвестиційних мотивів: вони не є ні традиційні благодійні подає заявки на фінансування за рахунок добре вираженими шляхів гранту; і вони не обов’язково масштабований бізнес хитавиці венчурних капіталістів. Вони є малими підприємствами заснована підприємцями з обмеженими засобами і незвичайний талант. Вони потребують і заслуговують нового типу інвестора.

Інвесторів світу – великих інвесторів з мільярдами, і мало інвесторів об’єднуються в пайові інвестиційні фонди – створюємо наше майбутнє із зобов’язанням їх долари. Що ми будемо робити з фондами, які є нашими? Яке майбутнє ми будуємо для наших дітей? Наші надії на великий прибуток може бути за рахунок кисню, краса, пустелі, і душевний спокій. Як ми виховуємо бізнес-сектор менш сфокусованим на це цінно, але в кінцевому рахунку безглуздою мети – більш? Чи можна виміряти успіх по-іншому?

Звичайно, можемо. Ми винайшли інвестиційної системи, і у нас це в наших силах змінити правила. Нам потрібно, щоб викликати новий клас інвесторів, вчинені в грошовий потік стійких бізнес-моделей, які забезпечують необхідне соціальне і культурне збагачення. Я назвав цю інвестиційну філософію «слуги капіталізму”, після початкової роботи Роберт Грінліф в служінні лідера. Грінліф стверджував, що слуга лідер враховує потреби всього, і організує зусилля, спрямовані на те, що краще для групи, не те, що є самим утішним вождю. У цьому випадку, він говорив про бізнес, або установи.

Я кажу про застосування етосу служіння інвестора. Це новий процес, і новий погляд на сам акт інвестування, тому його формах і виразах оптимального поки ще не визначена. Тим не менш, повчальні приклади існують. Linux, відома операційна система, розроблені на основі спільних інтересів і знань всіх учасників. Мондрагон, кооператив в Іспанії, був запущений молодий чернець зацікавлений у звільненні економічної бідності за рахунок інвестицій в місцеве малого бізнесу. Сьогодні він оцінюється приблизно в $ 5000000000. Найбільш характерна особливість Мондрагон полягає не в її структурі, але в інвестиційному етос, в якому він дозрів: власники малого бізнесу були наставником в середовищі віру і підтримку. Інвестиційні фонди ніколи не були “витягнув;”, а, якщо бізнес практиці не процвітає, практики розслідування і підтримка була реалізована включити поліпшень. У своїй 50-річній історії, тільки один кооператив не вдалося. Такий успіх – більше 99% – це гігантський стрибок вище, ніж невелика статистика виживання бізнесу, в США або в інших місцях.

Слуга капіталізму задуманий як рух грошових коштів через екосистему підприємства за допомогою циркуляційної моделі руху капіталу, так що пов’язані спектр продуктів і послуг пропонується рости. Одним з відносно скромних пожертв могла б стати каталізатором цілої низки малих підприємств присвячені reinspiring нашої соціальної структури, підприємства побудовані співпрацювати більш розумно з мудрістю природи. Прибуток в більш прибуткові підприємства перероблені для підтримки нових або менш прибуткові підприємства. Фінансові компенсації стану портфеля обмежений з низькою швидкістю, тим самим зірвати спокус, пов’язаних з надмірним власних інтересів, заохочуючи рентабельності.

Підприємств, які дозріли для інвестицій з точки зору капіталізму слуга є ті, які живлять і відновити людського духу. В іншу епоху, деякі інші види бізнесу можуть бути необхідні, але зараз, коли наша здатність будую, великий, але нашу увагу на якість контенту в нашій культурі погано, ми повинні підтвердити свою прихильність присутність надихає сигнали в культурі. Нам потрібні людські переживання, що зміщення акценту на перед структурою, прибуток, та інформації.

Дозвольте мені запропонувати кілька прикладів:

• Томас Dreiss, розробник у Сан-Антоніо, штат Техас, знайшов спосіб виготовлення екологічно чутливих земельної планування, змішується із збереженням і розвитком житлової, зберігаючи красу і характер ландшафту. Замість «максимізації прибутку», він знайшов бізнес-моделі, що радує його, його клієнтів, і Золотий щоками співочих птахів, середовище проживання яких він рятує.

• Даніель Мак, колишній телевізійний продюсер, занедбані яскраві вогні Нью-Йорка для створення, замість цього, сільські меблі, одна гілочка за один раз. Його чутливі стосунки з духом природи інфекційних, він проводить семінари в таких ‘сільський’ зустрічей, які забезпечують глибокий психологізм для своїх учнів. Крім того, він створює освітнього досвіду для громадської дитячої школі, часто позбавлені мистецтва і природи. У своєму тихому чином, він сприяє багатство для інших, підтримуючи його сім’ї.

• Ерік Muten, психолог і режисер, провів сім років, працюючи з партнерами по розробці методів психодрами, які багаті глибиною і проникливістю, та все ж з урахуванням основних корпоративних і торгівлі аудиторії. Він об’єднує розуміння, гумор, розваги і творчо вирішувати проблеми, щоб допомогти групам моделювати вирішення своїх системних проблем.

Ці підприємства є стійкими на грошовий потік основі, деякі з них є відносно вигідним, але вони підпадають під радаром звичайних інвесторів або грантодавців, тому що “вгору” обмежена. Так чому ж вони потрібні інвестиції? Тому що ці підприємці, і іже з ними, є ініціативи, насіння багатшими спільне майбутнє. У кожному випадку підприємець знайшов спосіб поєднувати комерцію, артистизм, і чутливість до природи – людини чи іншим чином – і ковані лінію продукції, яка є комерційно життєздатним, але не легко відтворюється. Ці продукти і послуги сприяння візуальне і психологічне багатство, під час роботи, як підприємства. Ці підприємства відображають багатство духу, що міститься в засновника, але вони не можуть залучити традиційних приватних інвесторів тим, що прибутковість є недостатнім, щоб звернутися до продажних апетит.

Ці дорогоцінні камені є інвестиції, які гояться як постачальників, так і приймачем. Це інвестиції, вплив яких може розширюватися за рахунок мобілізації пацієнта, але, цілісність може бути порушена агресивними масштабування.

Це ті області, дозрів для інвестицій нового типу інвестора. У проникливих управління капіталом, ми можемо і повинні мати на увазі, які види бізнесу найкраще підходять для який вид інвестиційних цілей. Хоча існує безліч спонсорів для масштабованого підприємства та благодійні, “трубопровід” для інвестицій в самому життєво необхідних областях – з обмеженим або невизначеного вгору і не легким способом масштабі, але мав практичних і необхідних якостей натхнення, чутливість і краса – обмежений і практично невідомі. Саме в цій області можливості для слуги капіталізму.

Розглянемо тільки один ринок / соціальна сфера, охорона здоров’я: за замовчуванням менеджери нашій системі охорони здоров’я сьогодні страхові компанії, фармацевтичні представники, і виробники медичного обладнання. Який з цих гігантів зацікавлений в душу пацієнта, або їх якість життя? Є отримання прибутку відповідні цілі для всіх цих учасників у основною метою зцілення? Медична допомога так сучасно, що тепер старомодні цінності співчуття і інші не зручно поміщається прибуток схемою. Тим часом, американці шукають і платять більше провайдерів цілісного охорони здоров’я, ніж будь-коли раніше в спробі відчувати цілому. Хто буде інвестувати в гостро потребував нових досвід охорони здоров’я?

Слуга капіталізму проповідує використання капіталу не тільки рости прибутку, або робити подарунки, але для створення бізнесу навколо мети якості, достовірності та внутрішній красі. Новий вид інвестор може запитати, що бізнес дійсно необхідні? Які бізнес-моделі доречно цього підприємства? Зараз настав час для благодійний сектор розглянути акт лідерство в самому акті інвестицій, прокладаючи шлях для нових бізнес-моделей більш доцільним спільне майбутнє для всіх нас.