соціальної етики ЗМІ та підприємців

Феноменальний зростання соціальних медіа в останні дні значно розширилися можливості більш високої досяжності для підприємців по всьому світу, яке допомогло їм підвищити свою перспективи бізнесу і займають шанс успіху. Нові горизонти відкрилися можливості для підприємців для просування своєї продукції в усьому світі, де би формі вони без особливих неприємностей з сенсорним їх клавіатурі. Хоча переваги соціальних медіа не може бути недооцінена, є багато, хто намагається зловживати і зловживати. Соціальні медіа етики Тому вирішальну необхідності забезпечення цілісності та успіху в бізнесі, який допоможе фірмам зберігати свої образи протягом тривалого періоду часу. Існують чотири основні причини, чому люди підключитися до соціальних медіа: спілкування з друзями та покращення бізнес; зустрічі з новими друзями, розвагами та на отримання інформації про цінної інформації, пов’язаної з кожним відомим сегмент життя.

Підприємці повинні мати кілька пунктів на увазі відносно соціальної етики ЗМІ.

1. Ніколи не посилайте або намагатися просувати свою продукцію в профілях інших людей без їх дозволу. Є люди, які розміщують свою інформацію навіть у стінах свого конкурента, який досить поганий спосіб створення бізнесу. Ця тенденція найбільше хотіли б створити у відвідувачів роздратування і зіпсувати вашу репутацію.

2. Ніколи не спам людей з вашими повідомленнями просування продукції. Чим більше людей отримують ваші повідомлення, тим більше вони схильні ігнорувати вас і ненавидять свою продукцію. Таким чином, це може бути зроблено цілеспрямовано.

3. Завжди намагаються представити зміст велике значення для людей, які будуть цікаві їх відвідати ваш сайт і одночасно дізнатися про вашу продукцію.

4. ніколи не брати участь у відкритих боїв і сутичок у відкритих ЗМІ. Ніколи не включати в онлайн-воєн і зіпсувати вашу репутацію.

5. Повідомлення такого змісту, який буде підштовхувати людей поділитися своїми думками метою розширення їх участі.