специфікації працювати віртуальний магазин поту

Spec роботи НЕ еволюція в області графічного дизайну або як правильно використовувати краудсорсинг … це по суті віртуальний магазин поту.

Ось короткий список речей, щоб мати на увазі при розгляді специфікації робіт:

• Більшість дизайнерів, що працюють для вас не виплачується. Це найочевидніша проблема з роботою і специфікації причиною інших проблем, щоб слідувати. Подумайте про це раціонально. Які інші професії є звичайна практика “побудувати мені щось звичай і я дам вам знати, якщо я хочу, щоб заплатити за це”? Не кажучи вже ви кидали додатковий удар там, кажучи: “Так, і до речі, всі ваші конкуренти будують цю річ для мене зараз теж, так що … удачі.” Скільки людей ви знаєте, які працюють для безкоштовно?
• Більшість “дизайнери” готові зробити специфікації роботи не кваліфіковані, щоб побудувати свій бренд. Перед усіма “ви елітарної” коментарі, ми знаємо, що це йде врозріз з пунктів продажу специфікації сайтів. Так, кожен повинен з чогось починати. Досвід не те, що ви отримуєте, якщо ви не проходять через періоди проб і помилок. Ви дійсно хочете, щоб ваш бренд буде побудований з цим базовим? Сподіваюся, ваш бренд не одна з помилок.
• Дизайнери специфікації на сайтах мотивовані неправильні речі. Коли ви наймаєте найманця в традиційних відносинах, вони мотивовані будівництві великого бренду, що вони можуть пишатися. Вони хочуть мати можливість розповісти майбутнім потенційним клієнтам “Я розробив цей дивовижний бренд для цього клієнта.” Це просто не мотивація на конкурсі сайтів. Конкурсанти ви довіряючи з брендом вашої компанії просто намагаються “виграти” вашого конкурсу для швидкого готівкою, заявіть про себе, і ще на одну відмітку на їх конкурсі табло. Вони не обов’язково погані речі, але ідея полягає в тому, щоб найняти дизайнера, який приймає ваш бізнес до уваги при розробці вашої особистості. Чи не “Yes Man”.
• З технічної точки зору, необхідно досвідченим дизайнером, щоб дати вам право результатів / вихідних файлів. Якщо ви не залишити проект з файлами, що будь-який інший дизайнер, принтер або розробник може використовувати, ви, можливо, тільки даремно витратили час, що цінніше, ніж гроші, які ви витратили.
Навіть якщо ви не похитнути всі “будь ласка, припиніть девальвації нашої промисловості” благання почув так багато дизайнерів, знаю, що є деякі реальні проблеми в якості підприємця, щоб розглянути.