способи створення Інтернет гроші

Коли мова йде про генерацію інформаційний продукт, Є 2 типу стилів на вибір. Ви можете бути творчими або інноваційним. Творчі значить, ви бачимо, що ринок і вийти з гарним рішенням.

По суті, це приходить з інфо-продукт, який вирішить існуючі проблеми. Наприклад, якщо ви помічаєте, що є багато людей, які мають необхідність про написання salesletter, ви зіткнетеся з програмним забезпеченням salesletter генератора.

Або, якщо ви помічаєте, що кількість людей, які намагаються Відомості про план їх спільне підприємство, ви можете поставити спільний програмний профіль підприємства. В принципі, ви будете першими, окремі продати на ринку. Сенс?

Хоча, якщо ви хочете, щоб звести до мінімуму ризик невдачі і швидше заробити гроші, я віддам перевагу бути новатором. Вивчіть існуючі продукти, доступні для заповнення попиту ринку. Перевірте, наскільки добре обсяг продажів. У такому випадку, я буду новатором поставляти найкраще рішення або натисніть на існуючі можливості.

Не впевнений, що це означає?

Дозвольте мені пояснити …

Можна помітити, що є безліч рекламний лист генератора на ринку, це через інноваційної маркетологів, які роблять їх. PayDotCom, кілька нових компанії, є ще одним прикладом новатора ринку, який надає ті ж послуги, Clickbank.com

PayDotCom було створити після того як компанія була запущена Clickbank.com Clickbank.com був перший сайт, який надає кредитні карти Послуги з обробки з вбудованою партнерської програми стеження для інтернет-маркетологів у використанні. В даний час існує більше інноваційних маркетологів, які представили інструмент партнерської стеження, які можуть бути включені в інші кредитні карти процесорів, таких як Paypal.com, 2checkout, authorize.net, тощо.

Інноваційний маркетинг йде не тільки про дублювання того, що успішна і намагається бути вище, більше або менш дорогими. Це дуже вузька спостереження про те, як зробити гроші, які, в кінцевому рахунку зазнають невдачі. Ви зміните всі моделі прибутку шляхом додавання цих 2 інгредієнтів, які полягають у наступному:

1. Пошук кут

Шукаю в кут означає позиціонування себе єдиний з тих, хто зробив це першим. Наприклад, Clickbank.com є успіхом. Однак інші партнерські інструменти відстеження, які не мають вбудованого процесора кредитних карт були дуже успішними занадто шляхом об’єднання з третьою компанією кредитних карт партії. PayDotCom також ще один хороший приклад для цього вони вирішують основної проблеми.

2. Компліменти з Pioneer

Створення інфо-продукт, який може їздити по існуючих успішним ринком. З метою обговорення, давайте візьмемо для прикладу Clickbank.com. Існують різні нові інструменти задуманий для підвищення зручності використання Clickbank.

Приклади: Програмне забезпечення для обробки вашого Clickbank.com залежних товариств; Програмне забезпечення для висувних ваші Clickbank продажів звіту у файл Microsoft Excel, програмне забезпечення, щоб зробити Clickbank.com пошукової інструмент, який об’єднаний з Clickbank ID; Відео уроки про те, як покласти- до Clickbank.com рахунку і багато іншого.

Подивіться, що відбувається на internet.Decide, чи хочете ви, щоб стати творчою та інноваційної маркетолога. Потім вжити заходів!