способи, щоб заробити гроші використовуючи Інтернет

Є 2 види стилів ви можете вибрати, коли справа доходить до прийняття інформаційний продукт. Ви можете бути творчими або інноваційним. Творчі значить, ви бачимо, що ринок і вийти з гарним рішенням.

Насправді, це йде з інфо-продукт, який вирішить існуючі проблеми. Мовляв, якщо ви помічаєте, що є багато людей, які мають необхідність про написання salesletter, ви зіткнетеся з програмним забезпеченням salesletter генератора.

Або, скажімо, якщо ви розумієте, що багато людей намагаються створити деталі їх спільного підприємства, можна створити спільний програмний профіль підприємства. По суті, ви будете першими, окремі продати на ринку. Сенс?

Але якщо ви хочете, щоб знизити ризик невдачі і зробити гроші швидше, я виберу бути новатором. Вивчення існуючих продуктів, створених для заповнення попиту ринку. Спостерігайте, як хороші обсяги продажів. У такому випадку, я буду новатором поставляти покращене рішення або натисніть на існуючі можливості.

Не впевнений, що це означає?

Дозвольте мені пояснити …

Ви, можливо, помітили, що є лист різноманітність продаж дизель-генераторів на ринку, це через інноваційної маркетологів, які створюють їх. Ще один випадок захворювання новатором маркетолога кілька нову компанію під назвою PayDotCom, що надає аналогічні послуги, як Clickbank.com.

Вона була створена після того, як успішно творчої компанії під назвою Clickbank.com. Коли справа доходить до надання кредитною карткою служби з вбудованою партнерської програми стеження, Clickback.com був першим, щоб забезпечити таке. В даний час існують нові інноваційні маркетологів, які справили інструмент партнерської стеження, які можуть бути включені в інші кредитні карти процесорів, таких як Paypal.com, 2checkout, authorize.net, тощо.

Інноваційний маркетинг йде не тільки про дублювання того, що успішні і намагаюся бути краще, більше і дешевше. Це дуже вузька спостереження про те, як робити гроші, і це, як правило, зазнають невдачі. Ви змінити всю модель прибутку шляхом додавання цих 2 інгредієнтів, які полягають у наступному:

1. Шукаю в кут

Шукаю в кут означає позиціонування себе відрізняється від збудника. Візьмемо, наприклад, Clickbank.com є успіхом. Проте інші партнерські інструменти відстеження, які не мають вбудованого процесора кредитних карт були дуже успішними занадто, пов’язуючи з третьою компанією кредитних карт партії. PayDotCom також ще одним прикладом для вони вирішують основної проблеми.

2. Компліменти з Pioneer

Зробіть інфо-продукт, який може їздити по існуючих успішним ринком. З метою обговорення, давайте наприклад Clickbank.com. Для підвищення зручності використання Clickbank, кілька нових інструментів були зроблені.

Приклади: Програмне забезпечення для обробки вашого Clickbank.com залежних товариств; Програмне забезпечення для висувних ваші Clickbank продажів звіту у файл Microsoft Excel, програмне забезпечення, щоб зробити Clickbank.com пошукової інструмент, який інтегрований з Clickbank ID; Навчальний відео про те, як налаштувати Clickbank . COM рахунку і багато іншого.

Подивіться, що відбувається на internet.Make рішення, чи хочете ви, щоб стати творчою та інноваційної маркетолога. Потім вжити заходів! Перейти зробіть це зараз!