способів заробити гроші з його змістом

Багато підприємців вже є бізнес-сайти або блоги і може зробити додатковий дохід написання статей і розміщення іншого вмісту в своїх блогах і сайтах. Інтернет є прекрасним місцем для інвестицій в, тому що ви навіть платять робити те, що вам подобається робити навіть безкоштовно. Ось кілька способів, які ви можете заробити гроші в Інтернеті розробці матеріалів з вмістом, які потрапляють в категорію ваших хобі чи професії.

1. Електронні книги і звіти
Якщо ви писали статті протягом деякого часу і у вас ще є авторські права на інформацію, ви повинні розглянути питання про зміну статей, ніж ткацтво їх для створення електронних книг і короткі повідомлення. Книга може бути від 10 до 15 сторінок і може коштувати від $ 7 до $ 10 в залежності від змісту і як ви його продавати.

2. Ecourse
Ви можете створити серію повідомлень електронної пошти, які можуть бути завантажені на aoutoresponder Потім планується відправити. Ці повідомлення електронної пошти може мати свої статті в них, і ви можете надіслати їх користувачам, що підписалися на них. У кожне повідомлення електронної пошти, переконайтеся, що в цілях сприяння партнерської продукту або вставити посилання на ваш продукт. У вас буде більше шансів, щоб зробити покупки, якщо ви зробите стежити за потенційним клієнтам через ecourses.

3. вебінар
Вебінар в основному записи ваших статей на комп’ютері у вигляді звукового файлу. Ви можете вставляти у вебінарі ваш сайт відвідувачів і заряд, щоб слухати її. Крім того, ви можете направити відвідувачів на ваш продукт або партнерської посилання, використовуючи цей веб-семінар.

4. відео
Відео дуже поширені в статті маркетингу сьогодні. Ви можете зробити записані презентації Ваших ідей і продуктів. Відвідувачі можуть платити чи спостерігати відео або клацати на ваші посилання, щоб купити продукт

5. AdSense
AdSense реклами є Google, розміщених на вашому сайті. Google буде платити вам комісію, якщо відвідувачів з вашого сайту натисніть на ці оголошення. Що ви отримуєте від AdSense залежить від розміру вашого сайту, трафік і зміст.

6. літературний раб
Власники сайтів постійно намагаються залучити відвідувачів. Ви можете зробити гроші Написання статей для власників веб-сайтів, які використовують ці статті, щоб залучити клієнтів. Чужих промов не одержати визнання зі статті і всі права і право власності переходить до покупця після отримання оплати.
7. бюлетені
Один з кращих способів зробити постійний дохід пише онлайн бюлетені підписаним клієнтам і відвідувачам. Ви можете рекламувати свою продукцію в бюлетень або вставити вміст рекламодавців, які мають відношення до змісту вашого бюлетеня. Бюлетень допоможе вам встановити довгострокові відносини з вашими клієнтами і зміцнити довіру.

8. просування сайту
Один з найпростіших способів збільшити трафік на ваш сайт переконавшись, що ви додаєте нові і відповідний зміст регулярно. Якщо ваш сайт займає високі позиції в пошукових системах, ви отримаєте більше трафіку і це призведе до продажів.

9. Зміст написання веб-сайтів
Написання статей платить добре, якщо ви вирішили написати для певних веб-сайтів. Сайт, як і пов’язане з ним вміст Ehow буде добре заплатити за ваші статті залежно від змісту і якість вашого листа.

10. Веб-оголошення
Якщо ваш блог або веб-сайтів отримує тисячі відвідувачів в день, ви можете мати рекламодавцям розміщення своїх оголошень на Вашому сайті, за певну плату.