співробітникам потрібен бізнес-мислення більше, ніж будь-хто

Якщо, як і більшість людей, у вас є 9 до 5 робочих місць і не вважаєте себе власник бізнесу або підприємець, то з якого дива вам потрібен бізнес-мислення?

Правда, в цій ситуації ви дійсно потребуєте бізнес-мислення більше, ніж будь-хто.

Усе ще не вірите? Дозвольте мені дати вам кілька вагомих причин, чому.

розведення фінансової дурості

Ви пам’ятаєте ще у ваші дні школи, коли ви дізналися про управління грошима, процентні ставки, кредити, кредитні картки, і т.д.? Ні .. Я теж, тому що ми ніколи не вчили нічого подібного.

Завжди дивувався, чому? Ну, я не в теорії змови, але якщо ви були в уряді і з податками від людей, ви хотіли, щоб вони були фінансово інтелектуальний або фінансовий німий? Саме так.

Ми ніколи не дізналися про фінанси в школі, хоча в різних формах вона домінує з дорослого життя. Дозвольте мені сказати вам також, ми ніколи не дізнаємося про фінанси якщо ми не змусимо це особиста мета, щоб дізнатися для себе.

як ще вони вводять нас в оману?

Тож виникає питання, що ще ми не вчили, а що ще ми вчили, яке було просто ввести в оману?

Безпечний робота на все життя з хорошою пенсії, є хороший. Я міг говорити нескінченно про це старому каштан. Безпечні робочі місця навряд чи існує. Що стосується роботи на все життя, враховуючи, що більшість людей не люблять свою роботу, з якого дива ви хочете один на все життя, навіть якщо вони існують?

Безпечні робочі місця для життя, пішли в минуле, від індустріальної епохи. Ми в століття інформації зараз, ми повинні перейти від цієї старої застарілої ідеєю.

Якщо ви слухали новини в останні роки, то ви помітили, що пенсії не зовсім заначки, нам сказали, що вони будуть також.

Тільки за допомогою недавньої кризи BP в якості прикладу, £ 55 млрд витер ціни акції до цих пір. Вибачте, що говорю вам це, але ці акції складають велику частку багатьох народів пенсій. На жаль, хтось просто сидів на ваші яйця.

Це стара приказка, що ваш співробітник платить тільки вам достатньо, щоб зупинити вас залишити, і ви тільки добре працювати, щоб зупинити їх звільняю тебе. У багатьох випадках це дійсно так, і це навряд чи рецепт для виконання і багатство.

Навіть у найбільш високооплачуваних робочих місць ви все ще обмежений і погодинна ставка х годин працювали “, тому ви ніколи не досягти свободи і багатства, це не можливо. Навіть не намагайтеся.

Ви переконані, ділового мислення все ж?

Тепер, я дійсно міг би продовжувати й продовжувати про це, але сподіваюся, я зробив достатньо, щоб переконати вас, що співробітники дійсно потребуєте бізнес-мислення більше, ніж будь-хто.

Вони мають найбільші вигоди і що втрачати, якщо ніхто не навчає їх того, що вони дізналися в школі про безпечні робочих місць і пенсій вводячи їх в оману.

Не менш важливо й те, що вони не вчили в школі надає однаково негативний вплив на їхнє життя.

Я просто жорстоким, щоб бути добрим

Тепер, я знаю, що будь-яка кар’єра налаштованих людей, які читають це може не сподобатися тим, що я сказав. Це тому, що я тільки що вселив сумніви в їх умах про вірування вони рішуче висловився за все своє життя.

Це не легка пігулка для будь-якого, і я можу поспівчувати, але я не можу вибачитися. Я не тут, щоб подружитися, я тут, щоб навчати вас, що і всі інші до цих пір у вашому житті не зробив.

Якщо те, що я тільки що написав мало сенсу для вас, то я чогось досяг. Залишитися, тому що у мене є набагато більше, як це, щоб навчити вас про бізнес мислення. Ми тільки подряпали поверхню.