спільної роботи і продуктивність

Команда є кооперативної одиниці, два або кілька проектів тварини, які працюють разом, щоб тягнути-то формує команду:. “Ми об’єдналися для нового проекту” Команда не має невелика кількість людей з взаємодоповнюючими навичками, які прихильні спільної мети, виконання цілей і підходу, для якого вони вважають себе взаємно відповідальними.

Термін тімбілдінга може відноситься в цілому до підбору і мотивації команди, або, більш конкретно до групи самооцінки в теорії і практиці організаційного розвитку (ОР). Організації команди проекту є підхід до розробки нових продуктів, в яких керівник проекту очолює основної групи людей, відібраних з різних функціональних областей; менеджерів з різних функціональних областей формально не беруть участь.

Команда керівник цільової групи є особа, вибрана Керівним комітетом, щоб дзвонити і організовувати зустрічі та завдання. Керівник проекту гарантуватиме, що Виконавець відповідає запланованих цілей. Події Побудова команди служать декільком цілям. Вони можуть мотивувати, наповнити енергією, створюють згуртовані групи, а також поліпшити навички спілкування, а також збільшити обсяги та навчання знанням. Ці заходи дати уявлення про сильні сторони особи. У той же час вони вчать учасників, що, працюючи разом, команда виграє. Здавалося б, неможливе стає можливим.

Всі наші заходи по згуртуванню колективу буде включати в себе необхідне обладнання, помічників, планування і scorekeeping систем. Оскільки було показано, що багато заходи щодо створення команди є більш продуктивними, ніж розбір польотів сесія (засідання, на якому учасники діляться своїми думками, почуттями і досвідом діяльності. Переваги побудови команди в тому, що команди, як правило, краще на рішення проблеми, мають більш високий рівень зобов’язань, і включають в себе все більше людей, які можуть допомогти реалізувати ідею або план. Крім того, команди здатні генерувати енергію і інтерес до нових проектів

Команди, як правило, більш успішні в реалізації комплексних планів і дати більш творчі рішення складних проблем. Більшість співробітників хочуть відчувати, що вони «свої» свої робочі місця і вносять конструктивний внесок в ефективність своїх організацій. Продуктивність є відношення між виробництвом вихід і один, декілька або всі ресурсу даних, що використовуються у вирішенні поставленого завдання. Вона визначається як відношення вихідного на одиницю витрат з плином часу.

Це міра ефективності і, як правило, розглядається як вихід на людино-годину. Кращі послуги відіграють безпосередню роль у стимулюванні продуктивності і збільшення зростання будь-якої організації. “Цінувати відносини” вимагає зосередитися на “порожній простір” між людьми, в даний час відомо, що наука не порожні взагалі, але заповнена з візерунками енергію з людей і організаторські якості життя. Ці моделі відносин принципово впливають на організм людини енергією, яка призводить організацій. Відносини стратегії допоможуть вашій організації зосередити увагу на якість цих взаємодій (є вони збільшення енергетичних або виснаження), безпосередньо зачіпають особисті, міжособистісні та організаційної діяльності. Існує важлива зв’язок між процесом і результатом для команди міра продуктивності. команди можуть надаватися вимірювання продуктивності або ефективності команди, яка є по суті обсяг робіт, вироблених місцевими даного набору ресурсів, таких як час людей, грошей і досвіду.