старі машини

Старі машини, друга рука електронних інструментів і продуктів, цілі заводи купують країн, що розвиваються з Європи та США. Для того, щоб заощадити гроші, менш багатим країнам імпортувати ще працює, але друга рука технологій і заводів, а також дослідження намагається зрозуміти, вл це щось хороше з економічної точки зору, але негативних для навколишнього середовища.

Перші результати дослідження насправді показати, як використання старих технологій розширює період, в якому забруднення може бути зменшена. Експорт технологій, які в розвинених країнах вважаються застарілий фактично відклав країн, що розвиваються від прийняття, не забруднюють навколишнє середовище і поважний технологій.

Це дослідження насправді показує, що в останні роки купівлю і продаж старих механізмів та матеріалів дозволило економічного зростання цих бідних країн, які потрапили в цей бізнес через відсутність капіталів. Купівля технології із західних країн виявилася дійсно хороший бізнес, тому що відкидає застарілих технологій із Західної промисловість дала їм можливість використовувати технології до межі

Але покупка поза сучасних технологій може збільшити забруднення і покласти на другий рівень пріоритету скорочення. Проблема, здається, той факт, що старі матеріали і машини потребують більш високому фізичного зусилля користувача, а не тільки тому, що вони потребують більш частого репарацій, а й тому що вони менш автоматизований.