стати самооборони дистриб’ютор продуктів в два етапи

Багато людей зараз задаються питанням, що робити далі, наскільки робота йде. Мільйони або втратили роботу або знаходяться на межі цього. Компанії, які традиційно є основою нашої економіки знаходяться на межі провалу. Люди бояться і не впевнені, що робити.

Роздрібні магазини не справляються із загрозливою швидкістю через надмірне будівництва і зниження дискреційних витрат швидкості.

Ще одним фактором є фактор розчарування: з їх робочих місць, їх коммутіруют, їх зарплати, їх співробітників, et.al.

Ось чому все більше і більше людей по всій країні починають свій власний домашній бізнес. Рішення про початок одного може бути легка частина.

Рішення, який бізнес, щоб потрапити в може призвести до плутанини. Ви повинні почати через весь галас маркетингу і BS щоб з’ясувати, який бізнес є правильним для вас.

Я пішов через цей процес 3 роки тому і виявив, що самооборона продукти бізнес, щоб бути особисто і фінансову винагороду. Продаж жахливого зброї, перцевий балончик, Tasers, приховані камери, продукти безпеки будинку і більше не схема швидкого збагачення, але він може зробити вас більш фінансово стабільною швидше, ніж більшість підприємств.

Причина цього проста. Злочин не збирається йти, і попит на засоби самозахисту знаходиться в ‘дитинства і продовжує зростати.

Є кілька способів, щоб продати ці продукти з пошти для виставки, від роздрібного продажу маршрутів домашні вечірки та багато іншого. Вони легко говорити і легко продати їх у роздрібній упаковці.

Так що ж ви робите, щоб почати?

1. Замовити $ 3.00, 32 сторінки кольоровий каталог, який можна використовувати, щоб зробити або прийняти замовлення.

2. Як тільки ви отримаєте каталозі ви можете почати замовлення відразу.

Ви можете робити гроші всередині тижня.

Якщо ви розбираєтеся в маркетингу і продажах і люблять допомагати людям особливо, щоб захистити себе, це може бути можливість, яку Ви так довго шукали.

Найдовший шлях починається з першого кроку. Нічого не станеться, якщо ви не вжити заходів. Що ж ви чекаєте?

Будь ласка, зверніть увагу: зброя шокової дії і перцевий балончики мають обмеження в деяких містах і штатах.