створення бізнес-плану може бути простіше, ніж ви думаєте

“Мені подобається думати про можливість. У будь-який час, абсолютно нові можливості несе відповідальність, щоб прийти і спина вас в абсолютно новому напрямку. Трюк, я дізнався, це не спати до моменту”. : Дуг Зал: Професійний винахідник і ідея гуру.

Якщо ви думаєте про відкриття своєї справи або, може бути, є ідея, що ви думаєте, великий, і ви можете перетворити його в бізнес, немає ніяких сумнівів, вам потрібно, щоб ваші думки на папері.

Зазвичай це робиться у вигляді бізнес-плану. Тим не менше, більшість людей думає, бізнес-план і, скривився і почати побоюючись, що це не за коштами.

Мені подобається дивитися шоу “Big Idea”, організоване Денні Deutsch на CNBC. Це дуже мотиваційні освітні шоу про те, щоб ви на правильному шляху у відкритті бізнесу або стати успішним підприємцем. В одному зі своїх останніх епізодів вони говорили з деякими людьми, що, так, тобто бізнес-план, але це не був традиційний, який ви можете собі уявити.

У нього не було всі дзвони і свистки типу Медісон-авеню плану, але з іншого боку більшість бізнес-планів немає. Те, що вони все ж потрібно мати це ваші думки записано в ясній і стислій формі, що ви можете зрозуміти, з інформацією, яка має відношення до того, що ви намагаєтеся досягти.

Для однієї людини на шоу, її план був просто витягується схему того, як вона могла б отримати її продукт з точки А (початкова точка) до пункту Б (в руки клієнта, а продажі). Ваш план може зажадати більше роботи, або з іншого боку це може знадобитися менше.

Я зібрав деякі питання, які ви повинні запитати себе, як починаючий підприємець. Використовуйте ці питання в якості орієнтира для ваш план, або навіть сам план. Найголовніше, відповісти на ці питання чесно і ретельно, і ви скоро побачите чітке бачення того, що ви хочете досягти набуде світло.

Місія
Придумайте місії. Перш ніж робити що-небудь записати свої місії. Іншими словами, яка місія, яку ви намагаєтеся досягти з вашим продуктом або послугою?

бізнес-ідею
Запишіть свої бізнес-ідеї. Якщо ви продаєте новий продукт записати те, що він є.

необхідність
Запишіть, що потребують вашому продукт або послугу адрес. Що б ви продати його повинні задовольнити потребу в іншому випадку ніхто не купуватиме. Визначити потребу, яку він заповнює.

розпродажу і рекламні акції
Визначити, як саме ви збираєтеся продавати і / або просування вашого бізнесу. Чи збираєтеся ви бути немережевих магазину або продавати і рекламувати через Інтернет? Не турбуйтеся про фінансові або прямо зараз. У цьому процесі ми намагаємося визначити цілі вашого бізнесу і хто ваші клієнти.

диференціювати
Запишіть, що робить ваш продукт або послуга відрізняється від усіх інших подібних продуктів там.

на ринку
Цей крок вимагатиме деяких досліджень. Я рекомендую йти в бібліотеку і просить бібліотекаря, щоб допомогти вам. На цьому етапі вам потрібно визначити, наскільки великий ваш ринок для вашого продукту або послуги і наскільки Ваш клієнт готовий платити за це. На основі цієї інформації визначити, наскільки великий ваш ринок може рости. Якщо ви продаєте жіночі костюми, які звертаються до 35 до 45-річна натовпі, ви, очевидно, придумати своє зростання і ринку чисел.

знати ваші ролі
Визначте, що ваша роль буде у вашій компанії. Ви в продажах? Маркетинг? Облік? Може бути, ви все вище. Вам потрібно визначити вашу роль.

Ваші співробітники
Чи буде хто-небудь буде допомагати тобі? Вам потрібно, щоб найняти додаткову допомогу? Якщо ваш новий бізнес буде потребувати допомоги від інших, ось те, де ви будете писати, що вниз. Визначте, що вам потрібно і що їх роль буде.

дохід
На цьому етапі вам потрібно записати, як ваші клієнти будуть платити вам і на основі ваших досліджень ринку у розділі “Ринок”, наскільки ваш продукт або послуга буде коштувати ваших клієнтів.

скільки
Це також вимагає деяких досліджень. Скільки грошей вам потрібно, щоб ваш продукт або послугу на основі бізнес з мертвої точки? Запишіть все, що буде потрібно, щоб отримати ваш продукт починаючи з проектування, виробництва і в руки клієнта. Якщо це послуга, визначити витрати на отримання цієї послуги клієнту, інструменти ви використовуєте, і так далі.

як ви платите за це
Визначте, де ваші гроші запуску звідки. Тепер, коли ви знаєте, скільки вам потрібно, де він виходить? Друзі, сім’я, банки, ощадні і т.д.

успіх
Визначте ваш успіх. Для того, щоб дізнатися, чи дійсно вам це вдається, ви повинні визначити, що це означає для вас, щоб бути успішним. Якщо вашою метою є продати мільйон доларів в костюмах, це записати. Може бути, ви хочете продати 1000 костюмів, це записати. Незалежно від успіху до вас, то ви повинні покласти його в план.

віхи
Запишіть свої віхи. Кожен бізнес має віха. Будь то стає вашим першим клієнтом, роблячи свій перший долар або продажу вашого першого продукту, всі ці типу віх. Дата кожного етапу, і це буде тримати вас до відповідальності з вашим планом.

Дайте відповідь на кожен розділ вище ретельно і у вас буде план, який ви повинні слідувати. Тільки не забудьте переглянути ваш план на щоденній основі, і оновлювати його з новою інформацією, що ви знайдете. Це дозволить зберегти ваш план в актуальному стані і струму.

по: м. Підлісний