створити ефективний бізнес-план, зробити ефективний бізнес-

Для створення бізнес-плану є одним з найбільш важливих речей, які ви будете робити з запуском. Це допоможе вам визначити, чи є ви отримати фінансування з боку потенційних інвесторів, і це допоможе вам уточнити ваші бізнес-цілі і напрямки.

Як написати ефективний бізнес-план-

Перед тим, як почати писати –

Перед тим як написати бізнес-план, ви повинні розглянути, яку інформацію потрібно зібрати, початкові рішення, які будуть зроблені, і з продажу та маркетингу варіанти відкриті для вас.

Після цього, оцінити досвід і допомогу, яка у вас вже є, і вирішити, додаткова допомога вам необхідно підготувати план і використовувати ваші ресурси. Наприклад, вам може знадобитися бухгалтерські або маркетингову підтримку.

Найголовніше, ви повинні вивчити і проаналізувати Ваш бізнес критично, а також перевірити їх проти вашого первинного сприйняття ринку. Отримати аналізу “SWOT” на ваш бізнес, і не пропускайте свої достоїнства і недоліки, з урахуванням відкритих можливостей разом з Загрози якими ви стикаєтесь.

Ваш ринку є ключем до успіху вашого бізнесу. Ви повинні ознайомитися з ринку для ваших товарів або послуг, а конкуренція якими ви стикаєтесь. Для того, щоб визначити потенційні сегментації, ви повинні використовувати сегментація ринку, і методи дослідження ринку для характеристики своїх клієнтів і їх потреби.
Презентація –
Презентація є одним з найбільш важливих частин вашого бізнес-плану, оскільки він представляє свій план, щоб ваші фінансисти, і впливає на них, щоб зробити інвестиції на вашому плані. Враховуйте це, що довжина бізнес-план повинен бути досить коротким, щоб підтримувати інтерес будь-якого потенційного інвестора.

Презентація повинна бути професійною і ясний, з графіками і діаграмами у разі потреби.

Основні складові, які повинні бути предметом турботи-

Ваш бізнес-план повинен включати:

1. Опис діяльності та місії.

Будь-який бізнес потребує чіткої декларації про те, чому вона існує, і основні опис того, як вона має намір зустрітися своєї головної мети. Надайте коротку історію, а потім пояснити, що він робить, визначити нішу ринку він заповнює і стверджують, чому ви і бізнес буде успішним. Ви також можете розкрити, чому ваш бізнес вибрав його розташування і як ви будете користь місцевій громаді.

2. Управління профілями і люди-

Представити коротку інформацію про структуру організації та управління командою, даючи вагомі причини, чому ви і будь колеги є компетентними і може дати результати.

3. Портрет і фінансової стратегії

Потенційні інвестори і кредитори потрібна хороша ідея, фінансові аспекти та потенціал Вашого бізнесу. Включати прогнози основних даних, таких як прогнозованого балансу, звіту про прибутки і збитки та аналіз грошових потоків. Важливо, щоб бути якомога точнішим. Наприклад забезпечити ваші цифри демонструють, що ви і ваша управлінська команда розглянули ключові «факторів», які визначать ваш успіх чи невдачу.

Не заповнюйте бізнес-план з надмірно оптимістичними фінансові прогнози, що в кінцевому рахунку може зобразити ваш бізнес в поганому світлі.

4. Продажі та маркетинг цілей

Опишіть Ваш передбачуваний ринок, даючи конкретні деталі від його розміру і скільки з цього ви збираєтеся служити. Визначте, що потенціал зростання вашого ринку? Які конкретні географічні та економічні фактори відіграють роль?

Конкурентами є вирішальним чинником, грає життєво важливу роль за успіх вашої. Назвіть найбільших конкурентів і пояснити, чому ви можете служити ваш ринок краще, ніж ці суперники. Не приховуйте свої слабкості: визнаємо, що ви повинні подолати показує, що ви реалістично.

5. Резюме

Резюме показує основні моменти кожного розділу бізнес-плану, забезпечуючи чітке резюме, хто ви, що ви робите і де ви прямуєте.

Слід також бути дуже обережними, щоб уникнути деяких поширених помилок, таких, як –
1. Надмірного оптимізму – Більшість бізнес-планів є надмірно оптимістичними, особливо щодо прогнозований обсяг продажів, часто масово переоцінюють розмір ринку. Дослідження Вашого ринку повністю. Занадто багато бізнес-плани включають в себе аналіз SWOT, але зосередитися на сильні сторони і можливості і ігнорувати загрози і слабкі сторони.

2. Не звертаючи уваги на конкуренцію – Вивчення ваших конкурентів і намагаються вгадати свої плани.

3. Ігнорування ризиків – Які ризики, пов’язані з планом? Продумайте ці та враховують вартості недостатності, а також плоди успіху.

Безперервний процес –
Складання бізнес-плану є безперервним процесом, а не відмовлятися або забути про ваші бізнес-план після того, як представив його інвесторів. Ваш бізнес-план повинен адаптуватися до вашої компанії, її ринок і економіка – а це означає регулярний перегляд та оновлення.

Створення бізнес-плану відкрити план з реаліями бізнесу. Оновлювати його, і допомогти собі, щоб залишитися на правильному шляху.