створити свій власний гарячої продажу інтернет продукт в один день.

У цій статті я збираюся показати вам, як створити “гарячі” Infoproduct продажу в один день, тільки письмово п’ять пунктів.

Будь хто на планеті може це зробити. Отже, без подальших церемоній давайте started.What ми збираємося зробити, це використовувати важку роботу інших людей, щоб створити наш власний унікальні продукти. Звучить надто добре, щоб бути правдою, чи не так?

Проте це дуже реальна стратегія, що верхній пістолет електронну книгу видавці використовують знову і знову, щоб створити “гарячі” продукти у продажу блискавки швидкому темпі.

До GoArticles. ком.

Ви бачите, більшість власників веб сайті писати статті і представити їх у каталогах статей, так що вони отримують безкоштовну рекламу для своїх сайтів. В кінці кожної статті посилання на свій власний веб-сайт з невеликою кількістю інформації про свій сайт, наприклад. Ці власники сайтів хочуть, щоб люди приймають цій статті, і продавати його іншим людям, щоб вони отримати відвідувачів на свій сайт, не витрачаючи ні копійки на їх маркетинг. Це ідеальний варіант для досвідчених підприємців, які
готові витратити кілька годин свого часу для того, щоб отримати прибуток протягом багатьох років у майбутньому.

Що ми можемо зробити на ходу статті. COM є типом в нішу в рядку пошуку в правому верхньому куті (переконайтеся, що він знаходиться на “зміст статті”, а не пошук за автором). Введіть у вашій ніші ринку. Так, наприклад, типу “Собаки”, з “рибалка” або будь-який інший предмет, який ви зацікавлені в тому, ви отримаєте тисячі результат, пов’язаний з тим, що Ви шукали. Тепер те, що я хочу, щоб ти просто божий результати пошуку принаймні сімдесят якості статей, пов’язаних з собакою чи риболовлю чи будь-який інший ринок в даний час скопіюйте і вставте їх у слова або
якийсь текстовий редактор обробки.

Як я вже говорив переконатися, що ці насправді хорошої якості статей. Якщо ви створити електронну книгу, використовуючи будь-який старий сміття, який ви отримаєте захмарні ставки рефінансування, і вона буде все було безглуздим заняттям.

Зробіть це прямо із зовні, і ви будете встановити себе на успіху ви можете, спробувати пов’язати всі статті разом в одному суб нішу. Наприклад суб нішу собаки може бути навчання вашої собаки. Так що Ви можете знайти статті про припинення вашому собаці гавкати ночами, привчання до туалету, що такі речі. Те ж саме для риболовлі, це може бути лід рибальського в’язання мушок використовувати трохи уяви при використанні
цей метод.

Надіслати статтю авторів.

Ви не повинні використовувати будь-які статті без дозволу авторів, що це плагіат, і може тебе в дуже гарячій воді. Пам’ятайте, більшість статей буде були представлені таким чином, автор може отримати відвідувачів на свій сайт, не витрачаючи ні копійки. Однак ви не хочете порушувати будь-які закони про авторське право. Щоб уникнути цього листа авторів кожної статті. Поясніть їм, що ви створюєте електронну книгу, спрямованих на їх нішу на ринку, і що ви б хотіли, щоб включити їх до статті Вашу електронну книгу і що ви будете включати в себе посилання на свій сайт та інформацію про них. Також запитайте їх, якщо у них є які-небудь інші статті Ви могли include.You може Експерт близько сімдесяти відсотків авторів ви звернетеся, будуть в захваті ви збираєтеся включати їх статтю у вашій книзі.

Все, що потрібно зробити, це відмовитися від статті з авторів, які ви ще не чули від або хто не дозволить вам використовувати свої article.Put статті у порядку, який має сенс і створити вміст сторінки. Використовуйте заголовки статей, як зміст теми. Можна навіть створити глави, спрямовані на вирішення певних проблем людей у ​​вашій ніші є. Так, наприклад, якщо ви створюєте електронну книгу на полі ви можете створити розділ щодо поліпшення вашого гольф гойдалки, секція на умі гру в гольф і так далі. Всі статті будуть складати окремі глави.

Нарешті написати коротке вступ і висновок. Це необхідно тільки
кілька абзаців. Поясніть, що вони можуть очікувати, щоб дізнатися від вашої електронної книги і
переконайтеся, що ви підписатися своїм ім’ям. Ви відразу встановити собі
в якості експерта в цій конкретній ніші. Ви можете перейти за посиланням серверної частини
продуктів у кінці книги, щоб збільшити ваші продажі.

Нарешті, вам потрібно перетворити його в книгу, щоб продати. Перейти toprimopdf. COM
і завантажити програмне забезпечення. Не турбуйтеся, це не буде коштувати вам ні копійки. Один раз
він скачав все, що вам потрібно зробити, це у вашому текстовому редакторі натисніть “файл”, а потім “Друк” і виберіть “Primo PDF” в якості принтера. Вуаля. Ви тільки що створили електронну книгу за допомогою важкої роботи інших людей. Весь цей процес може бути зроблено протягом кількох годин. Очевидно, що ви, можливо, доведеться чекати день або два для авторів статті, щоб повернутися до вас, але крім цього все готово! Будь-хто може використовувати цей метод, щоб створити більше електронних книг, ніж ви коли-небудь бути в змозі продати. Це чудовий метод не так? Я маю на увазі це не буде коштувати вам нічого, щоб створити продукт, але ви могли б продати сотні, якщо не тисячі копій і зберегти всі прибуток, використовуючи важку роботу інших людей!