створювати власні веб-сайті, крок 3

Якщо ви читали мої перші дві статті на цю тему і покласти в трохи часу і зусиль, щоб практикувати методи, які я виклав, ви повинні бути готові, щоб перейти до наступного кроку.

Пам’ятайте, що основна мета мають користувальницький веб-сайт є створити маркетинговий інструмент, який буде побудувати довіру в вас і продукти та послуги ви продаєте. Ви хочете, щоб налагоджувати зв’язки (так звані гіперпосилання) на будь партнерської сторінки, пов’язані з ці продукти та послуги, а також надавати посилання на додаткову інформацію, що міститься в блоги (ваш, а також інших людей).

Ви, однак, не хочуть направляти відвідувача від вашого сайту. Для досягнення обох цілей, ви повинні налагоджувати зв’язки, який відкриється в новому вікні браузера.

Використання “Написати” функцію в SeaMonkey, відкрийте сторінку з вашого сайту Користувальницькі папки, виконайте “Зберегти як” у спадному меню “Файл” у верхньому лівому кутку, і назвіть його TESTPAGE. Це дасть вам веб-сторінки, щоб пограти з, коли ви намагаєтеся щось нове. Не хвилюйтеся, ваші існуючі сторінки будуть збережені з оригінальною назвою.

Тепер відкрити друге вікно браузера (або Tab, якщо ви використовуєте IE7) і знайти веб-сторінку, для якої ви хочете побудувати посилання. Повертайся до своїх TESTPAGE і виділити слово або фразу, яку хочете використовувати в якості гіперпосилання. Тепер, ви можете:

1.Правило клацніть “Link” на панелі інструментів у верхній частині сторінки, або
2.Place покажчик миші всередині виділеного слова чи фрази лівою кнопкою миші, потім клацніть правою кнопкою миші “Створити посилання”

На даний момент, відкриється діалогове вікно з місцем для URL (інтернет-адреса). Поверніться в браузері сторінку, з якою ви хочете пов’язати, а потім скопіювати і вставити його в діалоговому вікні SeaMonkey. Якщо це звучить знайомо, то це тому що ми використовуємо майже такий же метод використовується для створення навігаційної панелі.

Тим не менш, є один дуже важливий додатковий крок. Не натискайте на кнопку “ОК” тільки поки. Замість цього, натисніть на “Advanced Edit”. Відкриється друге вікно і приведе вас до вкладки з позначкою “атрибутів HTML”. У розділі “Атрибути” в нижній частині, виберіть “Target”, в полі “Значення” розділ Введіть слово “порожній” (без лапок). Тепер натисніть “OK” в обох діалогових вікнах, і все готово!

Пам’ятайте, що є три дуже важливих правил при створенні веб-сайтів, які стануть частиною суспільного надбання …

1.Test
2.Test знову
3.Test ще раз

Ви хочете, щоб ваші відвідувачі, щоб отримати почуття впевненості в собі, що ви знаєте, що ви робите – і мають веб-сайт з посиланнями, які не працюють, як це буде виконувати якраз навпаки. Навіть після публікації, це гарна ідея, щоб перевірити свої посилання від сторінки періодично, щоб гарантувати, що веб-сайти все ще існують, і в тому ж місці. Інтернет являє собою динамічну середу, і речі, весь час змінюються.

Наступний урок буде обертатися навколо будівництва від сторінки посилання за допомогою зображень. Більшість постачальників послуг і продукту постачальників ви будете мати справу з забезпечують скрипти, щоб зробити це, але знаючи точно, де розмістити код може бути трохи складніше. Існує більш простий спосіб зробити це, і я дам вам деталі у створенні власного користувальницького сайту, крок 4.

Побачимося!