стрибають з цієї рецесії

Справа в тому, бізнес-книги є те, що вони, як правило, щоб бути практичним, апелюючи до лівих півкулею мислителя, який можна використовувати в системі або процесі для просування вперед з «Steps», яким можна слідувати в логічному порядку, щоб отримати певний результат.

Ну, на мій погляд, Баррі Мольц ламає від цієї форми з його книгою,

Bounce: недостатність, відмовостійкості і впевненість у досягненні вашої наступної великий успіх.

Відмов є книга про контакт з важкі часи і розвиток впевненості бізнесу і відмовостійкість щоб ви стали сильнішими в результаті проблем, з якими ви стикаєтесь.

Одним з дійсно акуратні речі про стиль Баррі є те, що він пише про – і говорить у своїй Публічні виступи – його невдачі. Великі точки Баррі, що іноді невдачі вчать нас цінні уроки – але іноді вони не роблять. Іноді невдачі просто смердить, і не має урок вчити.

У кожному разі, це не має значення. Важливою частиною є не вкладати занадто багато часу у пошуках уроку в одному (або кількох) невдач. Справа в тому, що життя і бізнес не рухатися в лінійному напрямку – є повороти і пауз на шляху до успіху в бізнесі.

Економічні проблеми сьогодні є паузи – нічого більше, ні менше. І, перебуваючи в стані мати цієї точки зору тримає вас зосереджені на довгострокові цілі для вашої практики і тримає вас рухатися вперед з упевненістю. Це вірно пружність. І це набагато легше сказати, ніж зробити, щоб зробити ці кроки. Більше того, як я розповім нижче, якщо ви не були пружними себе, то як ви можете допомогти власникові бізнесу, щоб бути настільки в той час як надання їм допомоги у виході з свого бізнесу?

Ви бачите, як Баррі блискуче обговорює у своїй книзі, реальні проблеми розвиваються не тоді, коли ми стикаємося з негаразди, але коли ми застрягли в негативному ключі мислення. Коли ми беремо на виклики зовнішнього світу і дати їм можливість впливати на наше процесу прийняття рішень, ми починаємо рухатися далі від наших цілей. Ми стаємо пістолет сором’язливий, самовдоволений, і просто бояться брати на себе будь-який ризик взагалі. Ну, як підкреслюється Баррі, життя і бізнес ризиків. Ви не можете видалити його, тому що ви не хочете мати справу з ним більше – це просто неможливо. Замість цього вам потрібно розвивати пружність і починають «підстрибувати» вперед – “Сильний удар” з цього мислення.

Розуміння Баррі висівають у цій книзі таким чином, що спирається на приклад за прикладом підприємців, які використовували поняття – яке визначає як Баррі будівлю Групи (як на кулю з гумових смуг) – розробити куленепробивні ділової довіри. Баррі визначено 10 будівель Групи, які можна простежити, щоб проаналізувати своє становище і домогтися цієї довіри. Наступні смуги будівель вимагають деякого самоаналізу, щоб можна було визначити області, де ви можете застрягти і почати рухатися повз них:

Ваше оточення та культурної ДНК
смиренність
Облицювання [приховані] з приводу відмов
Відмова від сорому
Розуміючи, що невдача дає вам вибір
Як приймати більш зважені рішення, щоб стати кращим ризиковий
Ціннісним процесом, а не результатів
Установка цілей пацієнта за те, що успіх і невдача буде виглядати
Створення власної системи вимірювання успіху
Оцінюючи дії – практично будь-яка дія [за млявість і поразка]

Відмов копається в кожному з цих 10 смуг будівлю таким чином, що дійсно приваблює розум у вивченні того, що може бути хтось тримає спину.

Читаючи книгу Баррі і говорити з ним, я побачив, що це безцінні поради для консультанта, який працює з власників бізнесу, щоб змусити їх рухатися вперед з їх виходом планування (і це також відмінний рада для радника, який все ще відчуває застряг самі).

Пам’ятайте, що одним з основних критеріїв Pinnacle для створення плану виходу для власника бізнесу є “психічної готовності. Відповідно, книга Баррі є відмінним інструментом, що я особисто буду використовувати з певними власниками бізнесу на додаток до глави 3 моєї книги – Психічні Гра Вихід з бізнесу – і, щоб отримати ці власники “відмов” в їх виходу планування.

John M. Leonetti