стійкий спад кар’єри ви, можливо, пропустили

Все це вимагає серйозних рішень, як і зміну кар’єри, отримавши кілька років навчання в своїй області, переїзд в місця, де є пропозиція про роботу, або повернутися в школу і змінити свою кар’єру. Всі ці хороші пропозиції, але вони не пропонують негайних рішень доходу, якщо ви не готові переїхати заради пошуку роботи у вашій кар’єрі області.

Деякі з нас можуть вітають зміни, які можуть бути срібні накладки на звільнення, але багато з них вже роблять те, що вони роблять найкраще, і саме тому вони домоглися успіху в своїй кар’єрі дано. Для бажаючих отримати нову кваліфікацію зайнятості цих секторах як і раніше сильні: Фармацевтика, військовий, державний облік, охорони здоров’я та національної безпеки. Відповідно до статті пані Хайман, якщо ви перебуваєте в консультації або управління він платить, щоб шукати роботу в областях, які за прогнозами, виросте в найближчі 10 років, як енергетика, охорона здоров’я, інформаційні технології, продажу, і техніки, які прогнозуються зросте на 22% протягом наступного десятиліття.

Але як щодо тих з нас, хто не має досвіду керування або не в змозі отримати кваліфікацію для абсолютно новій галузі? Які рішення залишаються? З хорошою репутацією та рекомендаціями, ваше резюме може потрапити в поле зору будь-яку кількість роботодавців шукає на роботу за контрактом. На жаль, будучи надмірно кваліфікованих може бути перешкодою для процесу найму, як мій друг пояснив при перемиканні з її корпоративну кар’єру в світі моди в позиції HR в Організації Об’єднаних Націй. “Я був по право на роботу, але менш кваліфіковані, ніж інші претенденти”, сказала вона мені. “Я думаю, саме тому вони найняли мене.”

Деякі люди просто беруть справу в свої руки, почавши власний бізнес або як франшиза або в якості консультантів. Один з найбільш швидко зростаючих секторів самозайнятості інтернет-маркетингу, який включає в себе мережевий маркетинг, прямі продажі і МЛМ-компанії. Це можна порівняти з франшизою, але без накладних витрат або співробітників. Доходи від інтернет-маркетингу, як очікується, мають на 20% зростання у найближчі 10 років. Вона пропонує один з найбільш безпосередніх джерел доходу для тих, хто готовий витратити 2-6 місяців навчання інтернет-і маркетингових навичок. Однією з переваг є те, що вам не доведеться чекати, щоб звільнити, щоб почати. Ще однією перевагою є те, що ця бізнес-модель виробляє величезну винагороду доходу для тих, хто розглядати його як серйозний бізнес.

Мережевий маркетинг вступить у свої права в останні 5 років з введенням системи онлайн-маркетингу, як Carbon Copy Pro. Завдяки новим технологіям і розробці систем, онлайн-бізнес маркетинг може бути налаштована таким чином, що він працює сам по собі, і навіть робить продажу без вашої ніколи не маючи необхідність підняти трубку телефону. Для деяких, це рішення є найбільш прямою дорогою до рецесії доказ доходу. Тим не менше, цього швидко зростаючого сектора часто літає під радаром багатьох виконавчому рівні доходів працівників, які мають самі навички для успіху в Інтернеті бізнесу.

Всі важка робота приносить прибуток. Притчі 14:23