так що … ви хочете бути багатим 7 тяжіння багатства поради для підприємців

Copyright 2006 Сандра р. мартіні

Отже, ви хочете бути багатим?

Ми все це чути. Ми все це сказати. Кожен хоче бути багатим, але, якщо не вважати збір щасливі номери або виграш лотереї Clearinghouse видавця, більшість людей йде не знаю, як, щоб накопичити багатство, яке вони мріють.

Ось кращі тактики успішних підприємців:

1. “Копати добре, перш ніж ви пити” – Конфуцій

Ми обговорювали це минулого тижня. Маркетинг, будь то ваш бізнес або себе, є однією завдання, що мудрі люди щодня – так … ЩОДЕННО. Ви повинні зробити, принаймні одна річ кожен день, щоб тримати ваші маркетингової воронки повному обсязі.

2. “Момент, коли ви починаєте думати про час, як дорогоцінні і що вона має свою ціну, тим багатшою ви станете.” – Роберт Кіосакі, Інструкція багатого тата по інвестуванню

Ви витрачаєте свій час мудро або ви розбазарювати його проводити години перед телевізором? Успішні підприємці розуміють, що, як вони проводять свій час визначає їх майбутнє. Дуже важливо робити те, що перемістить вас / вашого бізнесу кожен день.

3. Мають багатий мислення

Успішні підприємці орієнтовані, в першу чергу, на те, безпечно. Тоді на тому, комфортно і, нарешті, будучи багатими. Саме цей акцент на безпеці, що змушує їх будувати системи і подивитися на загальну картину, а не робити те, що краще тільки для короткострокових.

Успішні підприємці розуміють, що вони повинні інвестувати в самих себе і свій бізнес, щоб досягти своїх довгострокових цілей. Робити речі “швидко і брудно” або для швидкої наживи не створює тривалий успіх, що ви шукаєте.

4. Майте на терміновому порядку

Успішні підприємці не нерішучі – вони домагаються зроблено і робиться сьогодні! Їх у терміновому порядку несе не тільки свою вдячність за цінність часу, але і як спосіб страхувати свої клієнти завжди задоволені. Чому роблять їх чекати? Щасливі клієнтів купувати у вас, і вони роблять це неодноразово.

5. “Не відчувати себе розбитим … просто зробити одну річ за один раз.” – Rose Ліндсі персонаж в «Не кажи мамі Мертвого няні” фільм

Вищенаведена цитата може звучати і є торговою маркою для всіх успішних підприємців. Є 100 речей робити? Не знаєте з чого почати?

Просто виберіть один і зробити це. Це не має значення, який саме, просто зробити щось. Сидіти і дивлячись на купу або фреттинг про те, скільки вам потрібно зробити, не виїдеш. Але робимо одну справу, а потім ще, а потім ще волі.

6. Будьте “великий оптиміст зображення і деталі песиміст”.

Директ-маркетинг гуру Ден Кеннеді розповідає історію про те, як він багато подорожує і ніколи не турбується про площині, що проходить в те місто або вибухають у повітрі або відчувають деякі інші проблеми, які призведуть до його ніколи не доходить до його призначення (великий оптиміст малюнок). У той же час, він планує на літак, щоб залишити пізно, і спізнюються, за його багажу, який буде втрачений і для їжі (коли ви його отримаєте), щоб бути неїстівним (детально песиміст).

Використовуючи цей підхід у проекті (і подорожі) планування гарантує, що ви очікували потенційні проблеми, які закон Мерфі зазвичай забезпечує і мають рішення вже в руках. Найгірше, що може статися, що ви ніколи не потрібні ваші «План Б».

7. Ви не можете (і не повинен) робити все це

Успішні підприємці знають і розуміють, що намагаються зробити все самі це рецепт для розтрощити і вигорання.

По-справжньому успішних команд і створити ефективно делегувати. Наявність одного (або кількох) хороші віртуальні помічники, бухгалтер, передплачених правового плану і т.д. приймає день у день дрібниці від вас, так що ви можете зосередитися на загальній картині.

Незалежно від того, де ви знаходитеся сьогодні, я закликаю вас, щоб зробити одну річ сьогодні, яка буде рухати вас вперед у ваших цілей. Запам’ятати Конфуція (знав багато, чи не так?): «Шлях у тисячу миль починається з одного кроку». Зробити цей крок сьогодні і відчувати себе імпульс нести вас вперед.