так що ви хочете, щоб почати бізнес 6 порад, щоб ви started_

З мільйонами втрачених робочих місць, рівень стягнення на найвищому це коли-небудь – і економісти виступають найгіршої рецесії з часів Великої депресії епохи – багато хто дивується, що так багато американців стрибки на можливість почати свій власний бізнес. Якщо ми нічого не навчилися останнім часом, вона повинна бути, що навіть самі стабільні галузі та корпорації можуть бути невдачі. Американці вчаться на гіркому досвіді, що незалежно від вашого рівня освіти або фінансового статусу – немає жодних гарантій. Це змусило тисячі, щоб повернутися в американську мрію підприємництва та малого бізнесу власності. Зараз багато хто стикається з важкій боротьбі, починаючи бізнес, працюючи повний робочий день! Ми будемо вивчати кращі варіанти, дати ідеї, бізнес-поради і всі останні новини у запуску бізнесу, які ви можете створити, працюючи повний робочий день!

Ось декілька речей, які слід враховувати при мозкового штурму ідей для бізнесу:

1. Мати чесна розмова: з самим собою! Перед тим, як почати процес склеювання ваші бізнес-плани вам дійсно потрібно, щоб сісти і перерахувати ваші сильні та слабкі сторони. Чи є у вас енергії довести справу до кінця? Ви цілеспрямованих? У вас є технічні ноу-хау? Позитивне сприйняття? Де ви бачите себе через 1,5 і 10 років? За оцінками, 75-80% усіх підприємств зазнають невдачі протягом першого року і багато причин для цього лягає на плечі користувача, що запускає бізнесу!

2. Чи будете ви почати онлайн або оффлайн бізнесу: Щоб було ясно, кожен бізнес має встановити присутність в Інтернеті. Якщо у вас є бізнес і не мати присутність в Інтернеті вважаєте себе вкрай відстали від життя. Інтернет є одним з єдиних кращих джерел безкоштовно цільової реклами та експозиції. Тепер тільки тому, що у вас є присутність в Інтернеті не означає, що у вас є бізнес в Інтернеті. Поки ви знаходитесь мозкового штурму ідей, ви повинні розглянути, починаючи бізнес в Інтернеті. Ви талановитий графічний дизайнер? Кваліфіковані письменник чи редактор? Підкованою в роздріб? Якщо це так – бізнес в Інтернеті може бути тільки запуск для Вас!

3. Чи є попит на послугу або продукт, який ви поставляємо: Дослідження ринку є одним з найважливіших аспектів бізнесу процес мозкового штурму. Ви можете бути кращим пап’є-маше літака виробник у всьому світі, – але якщо немає попиту на ваші літаки пап’є-маше, то ваш бізнес не вдалося, перш ніж ви могли б навіть почати його. Використовуйте Інтернет, опитати своїх друзів, і зверніть увагу на нові тенденції при розгляді конкретних бізнес-ідеї. Складіть список з найпопулярніших 4:57 ідеї та вишукувальні людей навколо вас.

4. Чи можете ви конкурувати: наступний крок в області маркетингових досліджень є перевірка ваших конкурентів. Ваша любов електроніки в поєднанні з бажанням почати немережевих електронного магазину не означає, що ви можете конкурувати з роздрібними гігантами, як Best Buy, Wal-Mart і Circuit City. Будьте реалістичні про ваші шанси ринку.

5. Що у вас є, щоб почати роботу: У той час як ми будемо вивчати можливості, які не вимагають великої запуск засобу, завжди буде зі своєї кишені витрати, пов’язані з початку бізнесу. Оцінити ваші активи – у вас є комп’ютер? Принтер? Програмне забезпечення? …. Гроші? Є деякі речі, які будуть абсолютної необхідності для старту вашого бізнесу, якщо ви їх не мають доступу до них або грошей, щоб їх купити – ви можете розглянути і інші варіанти.

6. Окрема велика група підтримки: Одна з найбільших перешкод на шляху початківців підприємців є втрата уваги, мотивації і заохочення. Ми всі втрачаємо пара, це природно. Наявність системи або групи людей навколо вас, щоб допомогти вам перезарядити і повторно група має першорядне значення для успішного власника бізнесу. Реальність це не те все увірують у вас або підтримувати ваші зусилля – але не дозволяйте вашу увагу буде на тій групи; цінувати і берегти тих, хто є!