телефон мобільний маркетинг – новий прямий електронної служби маркетингу для інтернет-бізнесу

Мобільний маркетинг телефон або стільниковий телефон маркетингу є останньої електронної маркетингової служби потрапити в World Wide Web.

Деякі дуже великих компаній регулярно використовують SMS для трансляції рекламних повідомлень своїм клієнтам цілі, але смартфонів тепер можуть бути спрямовані з фотографіями і сторінок, а також текст.

Під час прийому пропаганди електронного маркетингу повідомлень по телефону може іноді бути дуже дратівливими для клієнта, це дійсно стає результатів, в іншому випадку ці компанії не вкладатимуть стільки грошей і зусиль, якщо робити це – там має бути вигідно повернення.

Але це не тільки великі компанії, які ефективно використовують цю цифрову маркетингову стратегію. Деякі дуже розумний фахівець онлайн-бізнесу останнім часом зросли, які можуть безпосередньо передавати інтернет-реклами на смартфони по усьому світу від імені дрібних компаній і приватних осіб.

Це ідеальна можливість для початківців підприємців і підприємств, щоб подолати свої продажі повідомлення для потенційних клієнтів по всьому світу мільйони, і це може бути зроблено безпосередньо з вашого комп’ютера за допомогою правої softwhere.
Так що якщо у вас є щось продати або хочете направляти людей на ваш сайт або блог, то є величезний ринок там в очікуванні інформації.

Що швидко змінюється, що деякі експерти вважають, що персональний комп’ютер ПК, ноутбука або настільного скоро стане великої ролі. Зрозуміло, що компанії Apple більше не хоче бути в ПК бізнес, вони хочуть бути в бізнес мобільних телефонів, де вони роблять велику частину своїх грошей і продажів.

Останні дані показують, що в усьому світі налічується близько 2 мільярди користувачів Інтернету, але 5000000000 мобільних телефонів. Феноменальний зростання мобільного телефону особливо помітно в країнах, що розвиваються, де відносно меншої кількості людей є ноутбуки і ПК.

У країнах, що розвиваються більшість людей пішли прямо на мобільний телефон, і це тільки питання часу, перш ніж вони перейти на смартфони з прямим доступом до Всесвітньої павутини. У 2008 році кількість мобільних телефонів в Африці досягла 300 млн, обігнавши комбінованих номери в США і Канаді.

У континентах, наприклад в Африці та Азії, де фізична спілкування часто складним і трудомістким більш поганому стані дорожньої мережі, мобільний телефон став життя змінюється і в багатьох випадках першої необхідності; це дозволило мільйонам людей легко і просто спілкуватися, вести бізнес негайно , перевести гроші і отримати негайну консультацію на проблеми зі здоров’ям.

У розвинених країнах світу в даний час більше п’ятдесяти відсотків нових мобільних з’єднань для смартфонів і їх число швидко зростає. Недавні дослідження в США показують, що масивні 91% американців тримати своїх мобільних телефонів у межах 3 футів з них 24/7. Я сумніваюся, що багато хто з нас коли-небудь були, що інтимні стосунки з нашими настільними ПК!

Так що я думаю, що мобільні телефони майбутнього онлайн-бізнесу Інтернет-маркетингу? Ще б! Просто чекати наступної мелодії дзвінка – він може посилати Вам інформацію про те, що ви не знали, що необхідно все ж!