тенденції глобалізації та загрози

Справа в тому, що ми знаходимося в економічній спаду було кінця не буде передбачено до цих пір. Насправді, до цих пір ніхто не знає, розширення збиток, який жадібності півдюжини призведе до глобальної економіки. Ми бачимо спад в багатьох розвинених країнах, і “хвиля” в даний час прибуття до групи БРІК та інші. Наприклад, Індія має багато компаній, які надають послуги аутсорсингу для глобальних компаній, Китай виробляє обладнання, та Бразилії поставки товарів і Росією нафти і газу (лише деякі приклади, а не повний список або обмежена).

Малого і середнього бізнесу (SMB), мають, і завжди мав особливу роль у регіональній економіці і зайнятості, прискорити оборот цього міжнародної кризи, є ключовим питанням глобалізації важелі та підприємництва малого і середнього бізнесу та стартапів.

Те ж саме і стратегії Інтернет, починаючи з військового застосування. Не покладайтеся на одному місці тільки. Розділіть розвідки на декількох серверах і географічно розділені. Таким чином, якщо одне місце вибухає Мережа буде продовжувати працювати відмінно.

Створення аналогією з малого і середнього бізнесу, якщо у нас є мережа малих підприємців, які працюють і торгівлі в глобальному масштабі, наслідки локального та глобального кризи буде пом’якшено у свій бізнес, тому що зв’язки і відносини по всьому світу сприятиме новим можливостям, дослідження і відкриття нових місцях, де криза не зробила великого впливу або мали менший ефект.

Ось чому я вірю в ініціативи, підприємництва і важелі підтримки малого та середнього бізнесу, а також можливих наслідків, що це “успіх на життя людей.

Я виділивши це питання, тому що я тільки що прочитав якісь новини про Всесвітньому економічному форумі, де виконавча виступив із заявою, що уряди повинні допомогти ринку зараз і потім піти, тому що вони не є ефективними менеджерами ринку.

Я не впевнений, що ринок працює, як це слід робити.

Щоб ясніше вона не працює!

Незважаючи на всі теорії і безкоштовно євангелістів ринку. Вона повинна мати сильну приписи! Як діти повинні знати свої межі, коли їх навчання, жадібність і необмежену потрібно створити цінність для акціонерів і бонуси до ради повинні мати контроль.