топ-25 причин, щоб працювати на себе в Інтернеті

1. Ви добираєтеся, щоб залишитися вдома і наздогнати за епізодами Опра час злому облікового надзвичайних Bon Bon тайник.

2. Працюючи в нижньому білизна не буде тебе звільнили, хоча в той же час і не отримаєте ви покращено, якщо ти симпатичний.

3. Ви отримуєте вибіркові перевірки поштою, що ви не очікували отримати … це як раннє Різдво без товстий хлопець у червоному костюмі, якщо Дядя Вася не приходить.

4. Ви отримуєте возитися з усіма телемаркетингу, що ви зазвичай пропустити, поки на постійну роботу … “Ах, ви хочете продати мені довгостроковий план відстані? Звучить інтригуюче, що ти одягнена?”

5. Ви можете йти продуктових магазинів протягом дня, коли місце порожнім … просто стежити за цим страшним людиною акції з бігаючими очима захист хліба острова.

6. Там немає світлофорів на інформаційній магістралі.

7. Там тільки один призначений парковки і ви є його власником всього в декількох дюймах від вашого гаража до генерального директора (дружини) не спадає додому.

8. Де ще можна пару шкарпеток при виборі ключових слів для вашого нову рекламну кампанію?

9. Ви не повинні тримати реструктуризації водопровідника, щоб встановити, що ніяково проблеми туалеті … Як це сталося знову?

10. Поїздки в Starbucks стало списання податків, ммммм кави. Шановні IRS, що я жартую, насправді я посмішки

11. Ви можете зробити бізнес з будь-якої точки світу, в тому числі на горищі, але ви можете бути з дивацтвами.

12. Якщо ви самотні, собака може легко замінити співробітника, і вони зазвичай краще себе веде.

13. Як тільки вам досягти поставлених цілей протягом дня ви можете зосередитися на тому, чому у двері хоче подарувати Петербургу людей, коли вони штовхають його.

14. Ви можете дивитися свої колись процвітаючий акції та 401k падати в реальному часі, а не чекати, щоб дістатися додому з роботи кожен день.

15. Работа на дому в інтернеті дозволив вам думати про унікальні Хеллоуїн костюми, як Squidoo кальмарів.

16. Якщо ви раптом впадете зі свого стільця, ніхто не буде, щоб сміятися над вами, якщо “вони” не дивляться …

17. Ви будете мати “жорсткі” рішення, щоб зробити, як в якій з 3 Ferrari ви повинні зробити, щоб піти до Скоби для пачки паперу.

18. Зрештою, ви почнете помічати вас розмови з тими тонами факсом і це лякає вас, що ви їх розумієте.

19. Це означає боса від своєї старої роботі попросить вас бути їх посилання на нову роботу вони звернулися, коли вони були звільнених.

20. Ви починаєте говорити з дитиною використовуючи фрази типу: “Google, Google, Google, eBay, eBay, що не Ой милий widdle Twitter?”

21. Коли ви закриваєте очі вночі, ви повинні кошмари Ebay плату, але пам’ятайте, що ви Powerseller платини рівня і падають право спати.

22. Ви не будете коли-небудь доведеться слухати нікого, кажу: “Схоже, я отримав випадок в понеділок” насамперед з ранку.

23. Ви можете, нарешті викинути дерево Chia гроші … це нормально, це не реальні гроші ростуть, і це соромно мати навколо.

24. Обід не повинні прийти у вантажівку більше.

25. Дозволяючи собі, щоб дати вам свободу, щоб жити своїм життям на власних умовах.