три кращі ідеї для паркування наших скутерів газу на зиму

Багато власників скутерів газу думаю, що краще, що вони можуть зробити для свого скутера запустити його кожні кілька днів, протягом зими. Насправді це погана ідея, а не гарним. Чому?

Почавши свій скутер взимку викликає більше проблем, ніж вирішує, якщо він не залишали нагріватися до досить, щоб висохнути всю вологу по всій системі. Ця вода (інакше конденсат) не добре для внутрішньої наших двигунів і вихлопних систем. Хочете візуальне нагадування? Зверніть увагу на вихлопні труби на наших автомобілях, поки вони гріються взимку, і ви отримаєте уявлення про те, що всі вологу всередині газових систем двигуна. Краще не запускати скутера в зимові місяці, але просто чекати до весни. Це допоможе вам зупинити від того, щоб замінити тонн газу скутер частин кожну весну.

Другий трюк Зимових це просто кладіть батарейку тендер на ньому і залишити його в спокої, поки / якщо ми не зможемо прийняти його для декількох дисків милю. Як тільки ми вивести його навесні, планую в 5-10 хвилинах милю, що висихає вся волога, які можуть бути зібрані протягом зими. Батареї є № 1 газових скутер частина, яка багатьом з нас доведеться замінити 1-2 рази на рік. Цей крок врятує нас від цього рахунок.
Третім кроком буде взяти скутер в закритому приміщенні, якщо це можливо. Ці китайські / корейські / Тайвань скутери не до вподоби холодні зими США. Якщо у вас немає можливості зберігати його в приміщенні, купити скутер кришка для нього і зв’язати кришку вниз. Цей простий крок заощадить 5-20 градусів холодний холод, особливо на наші електричні компоненти, такі як CDI і статора. Заміна цих частин самокат газу можуть бути дорогими, так що покриття наших скутерах або приймати їх у закритому приміщенні буде тримати наші витрати до мінімуму.
Ці прості кроки допоможуть нам у тому, скутери, які починаються навесні наступного року, а не прокидатися безлічі проблем, скутера.