уникнути “ефекту блохи” при запуску або зростаючого бізнесу

Життя підприємця є складним, це шлях менш подорожував і сповнена проблем. У мене були свої злети і падіння, як і всі ми під час моєї гонитві за додаткові гроші, щоб прогодувати сім’ю.

Саме під час одного з моїх вниз раз, що я пам’ятав науковий експеримент середньої школи, які беруть участь бліх.

Тепер ви можете бути здивовані, що блохи пов’язані з початку або зростаючий бізнес, але я вважаю, що цінний урок ви не будете легко забути, після прочитання цієї статті.

Я називаю це “Блошиний Ефект”. Перше, що ми зробили, це розмістити десятка бліх в скляну банку з кришкою. Блох спробує вистрибнути але вдариться головою на кришці. Через кілька днів вони навчилися стрибати тільки за винятком кришки, щоб вони не потрапили його.

Тоді ми зняли кришку, щоб дозволити їм перейти до свободи. Вгадайте, що жоден вискочив, хоча вони могли б, якщо вони хотіли.
Ми потім поміщається ще з десяток бліх в банку і думаю, що вони зробили … майже кожен з них стрибають наші до свободи.

Що зробив оригінальну блохи, коли вони побачили нові блохи вистрибують? Хіба вони вискакують також? Говорячи одним словом, немає. Вони продовжували стрибати трохи менше свободи і залишився у своїй скляній в’язниці без кришки.

Урок в тому, щоб не дозволити собі припинити спроби тільки тому, що ви зазнали невдачі в минулому. Я не впевнений, що тримало бліх з вистрибуючи після того як вони побачили нову блохи вистрибують, але для нас це страх.

Навіть коли ми бачимо інших фінансово знайти свободу ми не намагаємося через минулих невдач.

Не дозволяйте собі бути зведене до вивчення бліх і ніколи не намагатися. Пам’ятайте, щоб уникнути “Блошиний Ефект”.