успішні підприємці та важливості побудови команди

Я часто стикаються підприємці, які бачать себе в якості солістів, окремі люди сміливо йти на ризик, щоб створити нові і творчі продукти або вирішення проблем в унікальних і незвичайних способів самі по собі. Успішні підприємці знають, що для того, щоб виявити невикористані ринки, розробляти нові рішення, і принести продукт на ринок потрібно команда людей, які можуть додавати свої унікальні таланти і вміння, щоб перемішати.

Багато підприємців намагаються зробити все це, і це шлях до провалу. Незалежно від того, як обдарованих, досвідчених і талановитих підприємця є ще речі, які необхідні для успішного ведення бізнесу, що інші роблять краще, ніж вони.

Я живу з роллю Вега Послуги Теорія день у день і протягом більше тридцяти років. Можна сказати, що я стала так добре знайомі з теорією і сила її понять перетворити життя людей, що я помилково вважають, що все ще переживає, що я роблю.

Тим не менш, він продовжує дивувати мене, коли після того, як я зрадив і інтерпретовані результати інвентаризації хтось каже: “Це дуже цікаво, так що мені робити з цією інформацією?” Я міг продовжити для сторінок, але дозвольте мені зосередитися моїх коментарів сьогодні на одному площа – підприємців і створення команди.

ВРТФ є потужним інструментом, щоб допомогти людям побачити те, що вони вміло роблять і що речі, які вони роблять найкраще. Що ще більш важливо для цього обговорення, ВРТФ знаходиться в унікальному становищі, щоб забезпечити зворотний інформацію. Під цим я розумію ті речі, які конкретній людині не робити добре. У випадку підприємець, ця інформація цілком може бути принципова різниця між успіхом і провалом. Тому, коли підприємець каже мені: “Я вже знаю, що це про себе. Ну і що? “Відповідь:” Чи використовували ви ці знання, щоб побудувати свою команду? ”

Дозвольте мені дати вам деякі гіпотетичні приклади: підприємець повинен ідея для продукту, але не навички, щоб його виробництво. Без хтось з виробничі навички, співробітник або підрядник, ідея щойно – ідея. Підприємець має мережу впливових людей, контактів та маркетингу, але не організаційні чи оперативні навички для управління день у день операції бізнесу. Без права людини для організації та управління бізнес-план, графік підприємця і фінансами кінцевий результат, ймовірно, буде хаос. Або, може бути підприємець має фантастичний нова ідея, але немає стратегії або планує довести його до кінця. Їм потрібен хтось, чия майстерність надання консультацій, довгострокова стратегія, і короткострокові тактики.

Без когось, щоб заповнити ці критичні бізнес-ролі підприємця може шкутильгати, але він не буде зняти шляху підприємця передбачає. ВРТФ не тільки надає інформацію, підприємець повинен розуміти свої власні навички і таланти, а й інформацію необхідно знати, які навички і таланти, необхідні для компліменту підприємця, як позиціонувати талант нинішніх членів команди, щоб заповнити прогалини вони краще підходить для, і як оцінювати потенційні члени команди, щоб визначити, талантом вони приносять заповнює потрібна команда. Все це від простої, але потужний оцінки.