фантазувати або маркетингу

шукає можливості або підприємця

Тепер, чому я прирівнюю “можливість притулку” з фантазування і «маркетинг» з підприємцем? Це просто так: можливість притулку, ну, притулку. Підприємців, з іншого боку, “підприємці”. Тепер я розумію, в морг бізнес в значній мірі зруйнувало це слово, принаймні в англійському-говорить світі. Це слово походить від французької мови і означає: той, хто бере на себе (деякі задачі). Ну от і все; можливість притулку говорити говорити, підприємці ходити пішки. Вони насправді щось робити.

Тепер я розумію, що ви говорите, що ви хочете багатства. Але от питання: ви повинні вірити? Дозвольте мені навести вам приклад. Чи знаєте ви людей, які говорять про здоров’я, але не отримуєте ніяких вправ, не їжте якісні продукти і не дивитися їх вагу? Ну, ви дійсно вірите їм? Див мою думку? Багатство і охорони здоров’я, мають багато бюлетенів, але не так багато пішоходів.

факти, інформація, істина

Тепер я чую деякі люди кажуть: «Це мої проблеми. Я шукач, але є серйозна підстава для нього, бачте, я не знаю, що робити “.

І це приводить нас назад на здоров’я знову. Звичайно, здоров’я є складним предметом, скільки і які вправи я повинен отримати? Які якісні харчові продукти? З тисячу або більше ваги плани там, які з них дійсно корисні? Ви бачите, що тут проблема? Факти, інформація і правда легко втрачаються в багнюці.

Це правда створення багатства, а також. Я розумію, що є 150 000 нових домашній бізнес почав щотижня. А чи знаєте ви, що багато з них роблять? Вони роблять список з 100 осіб вони знають, щоб поділитися своїми бізнес.

Тепер дайте відповідь мені це питання: те, що традиційний бізнес ви знаєте, що скласти список своїх друзів і сім’ї, і насправді думаю, що вони збираються побудувати 6 або 7 Малюнок річного доходу таким чином? Чи можливо це? Так. Чи буде вона працювати? Рідко. Справа в тому, що більшість людей просто не знають, що робити. Вони хочуть бути пішоходів, але вони не знають, куди йти. Таким чином, вони продовжують говорити про це, шукаючи прекрасну можливість, підстрибуючи від продукту до продукту, компанії до компанії і планують плану.

ідеальний продукт

Давайте зупинимося на хвильку. Скажіть, що це кращий гамбургер ви коли-небудь їли? У моєму випадку, це-що-Бургер. Кілька років тому я переїхала в Корпус-Крісті, штат Техас. Я хотів гамбургер і мій друг сказав: “Давай-Що-Бургер.” Я ніколи не чув про неї. Це було неймовірно. Я живу в Південній Кароліні зараз, це чудово в Південній Кароліні за винятком однієї речі: вони не мають, що-A-гамбургери тут. Мій рот поливає просто писати про них.

Як ви відповісти на це питання, що це кращий гамбургер ви коли-небудь їли? З усіх варіантів можливо, я збираюся припустити, що це не Макдональдс. Я не кажу, що вони погані, вони не, але краще? Ну, я так не думаю.

Але от цікавий факт; Макдональд є найбільшою гамбургер ресторан у світі. Чому? Якщо це не так, тому що вони роблять кращий гамбургер у світі, то в чому причина?

Причина проста: у них є кращий план маркетингу гамбургерів у світі. Існує урок тут. Продукт є важливим, але маркетинг має вирішальне значення. Моя точка зору? Представляють собою гарну компанію і продукт, це дуже важливо це зробити. Але кращий продукт у світі нікуди не піде без першого плану маркетингу класу.

найкраща ідея

У гонитві за ідеальним продуктом не є відповіддю. Яка реальна відповідь? Це творче використання Інтернету їздити нескінченну кількість призводить до тебе, веде, які безпосередньо зацікавлені в багаторівневому маркетингу.

Але ви не знаєте, як це зробити! Ви шукали в Інтернеті, є сотні «плани» там про те, як почати свій бізнес-який продукту, який план?

Не турбуйтеся з приводу скоєного продукту, а, перш за все, зосередитися на маркетинговий план. І тільки те, що це кращий маркетинговий план для бізнесу MLM. Це план, який використовує можливості Інтернету для управління необмеженим запасом зацікавлених людей до вас, кожен з них хоче отримати інформацію про те, як досягти багатства.