формування бюджету і приклеїти до нього необхідно

формування бюджету повинні стати пріоритетом

Однією з областей, де багато власників малого бізнесу потрапити в біду з податками. Таким чином, коли ви налаштовуєте свій бюджет, перше, що ви повинні зробити, це взяти відсоток від все, що ви виготовити і поставити його в рахунок, конкретно по податках. Потім, коли ви дійдете до кінця року і що страшний рахунок податку пов’язане, ви не будете дертися, щоб з’ясувати, як оплатити його.

Після того як ви мали справу з податковою проблеми, ви повинні підрахувати, у що обійдеться для ведення бізнесу кожен місяць. Якщо Ви працюєте вашого бізнесу з вашого будинку, ваш бюджет має включати суму за оренду офісних приміщень у вашому будинку та комунальні послуги. Ця сума повинна бути виплачена. Включіть у свій бюджет оцінка для канцелярського приладдя, таких як папір, чорнило для принтерів і т.д.

Пам’ятайте, що краще переоцінити, і грошей залишилося в кінці року, ніж недооцінювати і в кінцевому підсумку в мінусі. Ви повинні дивитися реально на свій бізнес і вирішити, що це дійсно потрібно для її експлуатації. Якщо ви розважати клієнтів, бюджет для цього. Якщо ви збираєтеся бути реклама, бюджет для цього. Якщо ви використовуєте свій особистий автомобіль, бюджет на бензин і частина технічного обслуговування. Увімкніть вашу зарплату і “спіймати всіх” категорія для тих, незапланованих надзвичайних ситуацій. Не забувайте будь-яку деталь вашого операційні витрати. Після того як ви взяли до уваги всі закреслити і підготував бюджет, попросіть вашого бухгалтера для введення.

формування бюджету і приклеїти до нього не так просто.

Тепер, коли ви успішно підготували можливим бюджетом, найбільший і найважливіший крок, щоб дотримуватися його! Іноді це просто для власника бізнесу, щоб думати: “Я зроблю це пізніше в цьому році” і витрачати гроші, які виділяються для чогось ще. Не піддавайтеся на це! Якщо ви знаєте, ви будете мати велику покупку, почати економити на його і купити його, коли у вас є гроші. Якщо у вас є катастрофічна подія, наприклад, принтер вмирає, і ви повинні отримати його прямо зараз, те, що виходить з ваших “спіймати всіх” фонд.

Якщо дотримуватися вашого бюджету повагою, що не буде ніяких сюрпризів, коли ви зустрічаєтеся з вашим бухгалтером в кінці року. По правді кажучи, ви можете бути здивовані тим, скільки грошей у вас є, щоб почати новий рік.

Якщо у вас є які-небудь питання про формування бюджету, зв’яжіться з нами сьогодні.

Фахівці МАК є єдиним джерелом для укладення кваліфікованих фахівців, щоб допомогти вам з вашою найбільш нагальних потреб бізнесу. Вони пропонують широкий спектр аутсорсингових рішень, які включають в області бухгалтерського обліку, віртуальні помічники, формування компанії і бізнес-консалтингу.