франчайзі можуть персоналізувати свої одиниці і залишаються лояльними до бренду

Підприємці, як правило, розглядається як творчі зв’язки. З самостійно володіє бізнесом, вони отримують здійснювати повний контроль, від прийняття рішення, які кольори логотипу компанії буде використовувати для брендингу та оновлення продукту. Однак, як тільки ділові люди вирішили відмовитися від особистої власності бізнесу та інвестувати в франшизи можливість, вони повинні обов’язково відмовитися від деяких контролю і відповідають франчайзера рішень.

Тим не менш, це не означає, перспективних франчайзі повинні підпорядкувати своє творче настрій. Навпаки, багато системи франшизи хотіли б бачити блок власників вживати заходів, щоб виділитися. Будучи частиною системи франчайзингу просто означає, що, перш ніж приймати будь-яке дике зміни, франчайзі повинні прагнути системи затвердження.

“Ми йдемо по тонкій грані між хлюпає творчості та винахідливості франчайзі і захисту цілісності нашого бренду”, Девід Льюіс, глава франчайзингу на професіоналів Express зайнятості, сказав Інк журналу. «Ми закликаємо наших франчайзі, щоб висловити свою індивідуальність, не змінюючи основної брендингу. Деякі власники в нашій системі вирішили створити свої офіси з традиційними столи та стільці в холі … Але наш синій логотип просто не буде дивитися прямо у фіолетовому так само, як золоті арки не буде такою ж, в рожевому.

Просто тому, що франчайзі заборонено зміна колірної гамі логотипу бренду, наприклад, не означає, що немає інших способів блоку власники можуть виділитися на ринку.

Один із способів привернути франчайзі увагу споживача, даючи свої операції деяким місцевим ароматом. Наприклад, Наташа Нельсон, власник самоподачу Yogurtini франшизи йогурт, пояснює, що спеціальність начинки, такі як халапеньо, які працюють на її Темпі, штат Арізона, розташування було не обов’язково Вібе з клієнтурою одиниць в Канзас-Сіті, штат Міссурі, Інк журналу пише.

Ще одна цікава ідея для персоналізації франшизи через сполучні з громадськістю апарату. Франчайзі може шукати можливості, щоб добровільно, спонсорства або участі у громадських заходах, журнал пояснює. Це може допомогти власникам будувати дружні відносини з місцевим бізнесом і робить для позитивного піару.

Але всякий раз, коли франчайзі розглядають можливість зміни, вони повинні запитати себе, якщо це буде в інтересах системи в цілому і спілкуватися зі своїми франчайзера.

‘Франчайзери хочуть включити кращі практики франчайзі,’ пояснив Льюїса. “Але якщо це не в інтересах організації, ви ризикуєте пошкодити ваші відносини шляхом внесення змін в таємниці. Перегляд відносини як партнерські і ваші франчайзера повинні теж. ”

Однак, не всі франшизи підтримують однаковий рівень творчості і свободи серед їх власників. Burang Riyadi, франшиза консультант з міжнародного управління бізнес-франшизи, сказав Рецензія Новини, що франчайзі повинен пам’ятати, що система франчайзингу є бюрократія і часто покладається на наступною процедурою.