фінансова свобода має свою ціну

“Там немає успіху без витівок”. Софокл

Для тих з вас, які починають (або думати про) на дому-бізнесу, Є деякі основні істини, які ви не збираєтеся почути від людей, які намагаються вас завербувати для своєї програми.

По-перше, вам доведеться піти на деякі жертви. Вам доведеться витрачати час, енергію і навіть гроші, щоб отримати будь-яку справу з мертвої точки. Так багато рекрутери скаже вам “будь-хто може зробити це”, – і вони мають рацію. Проблема в тому, що дуже багато “хороші можливості” втом, що швидкість випадання величезна.

Вам доведеться відмовитися від деяких вашого дорогоцінного часу для побудови будь-якого бізнесу. Це означає, що менше часу робити те, що Вам подобається, менше часу з друзями та родиною. Це створить певний рівень труднощі, і навіть, можливо, деякий обурення. Ви повинні бути готові мати справу з наслідками.

Вам доведеться знайти енергію, щоб робити речі, які необхідні для створення фінансової свободи. У всіх нас є інші зобов’язання, які залишають нас носили в кінці дня, будь то робота, сім’я, домашні обов’язки, або будь-який інший. Вам необхідно розробити прагнення до успіху, і нагадувати собі постійно, що все це буде коштувати це в довгостроковій перспективі.

Будівництво будь-якого бізнесу зажадає деяких фінансових жертв. Є способи, щоб зменшити вплив, навіть усунути його повністю, але ви повинні визнати той факт, що вам доведеться витратити трохи грошей, щоб отримати речі прокатки.

Хитрість полягає в тому, щоб подивитися ці речі в позитивному світлі. Подумайте про жертви ви робите, як в інвестиції в себе, своє майбутнє, і вашу свободу. Чи не бути перевантажені ваших первинних невдач. Якщо вам трапиться, щоб перейти в точно правильно з першої спроби, ви збираєтеся падати навзнаки на ваше обличчя пару разів. Це сталося з кращими з нас, весь фокус у тому, щоб отримати права назад і продовжувати йти. Вчіться на своїх невдачах, і не дозволяйте їм перемогти вас.

Успіх там, чекає вас, щоб захопити його. Є моменти, коли вам доведеться зціпити зуби, ігнорувати всі негативний вхід, і просто натиснути на. Легше сказати, ніж зробити, я розумію, але це дорога всі ми подорожували. Подорож того коштує набагато більше, ніж ціна, яку ви будете платити.