хеджування ваші ставки

Якщо ви знаходитесь в професії мережевого маркетингу, як можна ‘хеджувати свої ставки “на майбутнє, а наше власне економіки США бореться і з такою прямий вплив на тих з нас, які живуть …. сон?

В якості одного мережевого маркетингу лідер, який в даний час живе в Пекіні з дружиною і сином, сказав: “Долі будуть зроблені з міжнародної експансії в найближчі роки”, говорить Шон “, але багато американців не думають про це. Правда Тобто, будь-хто може рости міжнародному бізнесі сьогодні, навіть з дому. найближчі п’ять-десять років будуть дуже хвилюючий момент, бо торгівля і зв’язку збираються інтегруватися в усьому світі. ”

Давайте на хвилину і розглянути питання про наслідки цієї глобальної економіки від нашого власного життя і якщо те, що сказав Шон дійсно так.

Багато років тому, деякі керівники у сфері страхування вирішив адаптувати поняття “використовуючи” здібностей Універсальної Життя (UL) політику, щоб мати вигоду накопичення грошових коштів, приймаючи стандартний універсальний поліс страхування життя і додавання поворот до нього. Вони створені таким чином, що ці гроші ви заплатили в вашу політику вище вартість страховки для податковими пільгами інвестицій, збирався побудувати на індексовані номер, який генерується Стандартний & P 500, що і як змінилося індексу в річному численні. Потім вони додали ще один поворот до нього, що вона встане на кришку близько 12,5% і вирівнюють там, але коли S & P індекс впав вона буде знизу при 1% ніколи не опустіться нижче цієї цифри. Таким чином, ви були використанню злети і падіння ринку з гарантією, щоб не втратити ваші початкові «інвестиції».

Це виявилося дуже здорова думка і UL (Universal Life) став IUL (індексований Універсальна Життя) політики, які посилювали свої грошові накопичення процесу. Тепер Перенесемося на кілька років у середині 2000-х років і те, що вони зробили? Вони ввели аналогічний продукт, який заснований на не тільки економіку США, але він використовує три глобальних індексів економіки. За допомогою S & P 500 (США, євро (європейська) і Ханг Sing (Китай) тепер у вас є спосіб накопичення грошової вартості у вашій UL, який використовує глобальну економіку. Оскільки ми переживаємо девальвації долара США і бачачи інших країнах, таких як Китай рухатися до справжньої глобальної влади, то має сенс, щоб бути частиною цього в деякому роді.

Всі глобальні економіки переживають важкі часи, але долар США девальвує і що стало основою глобальної економіки протягом багатьох років і в світлі слабкого долара США, є багато інших країн, які борються за місце, як світовий лідер і Китайські виглядають дуже сильними в цей час.

Так чому б не почати міжнародний бізнес сьогодні з використанням усіх комерції і засобів зв’язку, які доступні для вас. О 9:55 років ви будете оглядатися назад і бути дуже вдячні, що ви хеджувати свою ставку і подвоїв-вниз, коли ви зробили.