це майбутні сонячні ферми Корнуолла

Корнуолл Екологічні консультанти зайняті розробляє плани всій південно-західній побудувати сонячні ‘ферми’. Ці господарства буде складатися з ряду кутових панелей сонячних батарей, близько 2 м заввишки, збираючи енергію сонця і подачі його безпосередньо в національну мережу.

Кожен розвитку буде виробляти до 5 мВт електроенергії з кожним мегават панелей займають близько 3 гектарів землі. Проте, ряди панелей буде мати 3-4м простору між ними і ЦВК сподівається, що ця земля буде використовуватися для вирощування польових квітів і для випасу овець.

З таким новим землекористування важливо переконатися, що вони впишуться в ландшафт і тваринний світ, що буде як і раніше мати можливість поділитися додому.

Філ пагорби, менеджер ЦВК, сказав:

“Ми будемо оцінці ландшафтів і дикої природи впливу цих сонячних ферм, допомагаючи розробникам правильно вибрати сайти і уникати тих місць, які будуть найбільш чутливі. Ми будемо дивитися на те, де їх можна побачити з, як вони впливають на характер області, і як середовища існування та видів будуть порушені. Ми сподіваємося, що в потрібному місці і з правом керування сонячні ферми може стати притулком для дикої природи протягом найближчих 25 років ».

Підвищення інтересу до сонячної енергії є результатом фотоелектричної технології стають все більш доступними і пільгових тарифів, яка спрямована на стимулювання зростання поновлюваних джерел енергії, гарантуючи ціна, за якою електроенергію будуть куплені.

Філ додав:

“Уряд сподівається, що до 3 гігават (3000 МВт) енергії можуть бути отримані від сонячної енергії. Корнуолл сонячних графство в країні, хоча деякі з нас, хто живе тут, можливо, не завжди погоджуються, і так природно першим місце для пошуку підходящих сайтів. Тим не менш, ми допомагаємо розробникам дивитися на майданчиках по всьому південний захід як далеко на північ Брістоль ».

ЦВК зібрав команду, щоб допомогти розробникам подати заявку на дозвіл на будівництво сонячних ферм включаючи консультантів у галузі планування, ризик повені, археології, ландшафту та екології.