чесність у бізнесі

Те, що я хочу обговорити в цій статті, є основною ідеєю чесності. Інтернет є прекрасним місцем для ведення бізнесу, але з безперервним потоком шпигунських програм, шкідливих програм і спаму, вона може бути жахливою і дуже складно для середнього користувача. Я вражений, але не здивований, до неетичною практики підприємств, що використовують спливаючих вікон і спаму, щоб продати продукт. Це не дивно, тому що справа в тому, що ті бізнес-практики працюють. Будь-який з нас, хто працює в цій галузі вже деякий час знаємо, що рух є король.

Мій досвід був одним з чесних обмін на чесність при роботі з клієнтами. Може бути, це не швидкі гроші, але я можу дивитися на себе в дзеркало вранці і знаю, що я вчинив правильно. Я волів би клієнта на все життя, ніж літати вночі продажу клієнту, що я обдурять в покупці мій продукт. Це не завжди про прибуток внесення грошей. Вона повинна бути близько обслуговування і вартості продукту. За останні пару років у мене було більше бізнесу очищення комп’ютерів, які були повністю захопили вірусів, троянів і спаму, ніж я зробив комп’ютер будує. Скарга номер один є “Я просто хочу, щоб мати можливість використовувати свій комп’ютер, а не турбуватися про віруси і троянських програм і оновлень!” Чи повинен я прибуток від неетичною ділової практики? Та я роблю, коли я витрачаю годину очищення комп’ютера. Я беру час, щоб навчити користувача? Ще б! Я витрачаю годину-дві години з клієнтом після того, як робити очищення комп’ютера або побудувати. Я втрачаю гроші з цією практикою? Так, це так, але я завоювати повагу у клієнтів та клієнтів, що завжди буде повертатися.

Однією з головних проблем при веденні бізнесу в Інтернеті в тому, що ми не завжди добираються, щоб бути обличчям до обличчя з нашими клієнтами. Тим не менш, є способи обійти це, що принесе цінність вашого клієнта і значення в повторних угод. Це не буде коштувати так багато, щоб зателефонувати і подякувати когось для свого бізнесу. Це не буде коштувати багато, щоб відправити карту спасибі. Я думаю, що час від часу ми забуваємо, що електронна пошта не єдиний спосіб спілкування. З поширенням спаму це не завжди кращий спосіб спілкування небудь. Інтернет може бути дуже безособовий місці. З етичних складним для всіх нас, хто намагається продажу продукту або бізнесу в Інтернеті. Чи є шанс роздавати занадто багато з низькою віддачею? Тобто завжди є шанс, коли ми беремо Ми пропонуємо консультації чи поради для клієнта. Я можу гарантувати, що з часом слово рухається, і ваш бізнес буде розвиватися основною групою клієнтів, які цінують вашу службу і будуть розповідати іншим.

Будучи малим бізнесом є проблемою в стрімкому світі роздрібної мережі магазинів. Ми не можемо запропонувати величезні знижки основні мережі магазинів може, але ми можемо запропонувати обслуговування вартість продукту. Я кидаю виклик будь-якому в ІТ-індустрії, щоб вважати, що трохи додаткового часу, щоб навчити користувачів робити і не робить веб-серфінг. Це принесе користь вашому бізнесу і на благо клієнтів, а також.