членство на сайті або захищені паролем області

Як ви генерувати дохід у вашому бізнесі? Для Infopreneur, є широко чотири типи джерел доходів:

1. Активний дохід: Вам платять за поворотом і надання цінності – наприклад, виступаючи на конференції, сприяння проведенню наради, забезпечуючи навчальний семінар або коучинг клієнта. Якщо ви не з’явитися, вам не платять.
2. Поставляє доходу: Ви все ще платять тільки тоді, коли ви з’являєтеся, але тепер вам платять більше, тому що ви пропонуєте більше, ніж просто себе. Наприклад, виступити на конференції і продавати продукцію в задній частині кімнати.
3. Постійний дохід: При включенні, навіть якщо ви не платять за участь, що, ви генерувати безперервний потік доходів. Наприклад, ви говорите безкоштовно на конференції і продавати доступ до вашої членство на сайті.
4. Пасивний дохід: Вам навіть не потрібно збільшувати, щоб отримати виплату. Наприклад, ви продаєте продукцію безпосередньо в Інтернеті, або ви генерувати дохід від оренди інвестиційної нерухомості.

Більшість Infopreneurs генерувати велику частину своїх доходів від активного доходу, і багато хто хотів би генерувати велику частину своїх доходів від пасивного доходу. Однак, це важкий шлях. Ви генерувати активний дохід, тому що ти тему експерта; можна створювати пасивний дохід, тому що ви фахівець з маркетингу. І мало Infopreneurs є фахівці з маркетингу – принаймні, коли вони не там особисто, щоб робити маркетинг.

Але яке це має відношення до членства сайти? Радий, що ви запитали!

Розглянемо два рівня середнього: Комплект доходів і постійний дохід. Членство на сайті може бути дуже ефективний спосіб підвищення продуктивності цих двох рівнів доходу. Для більшості Infopreneurs, це набагато простіше, ніж, намагаючись отримання пасивного доходу.

Давайте подивимося на перший постійний дохід.

Постійний дохід

Як приклад, для генерації доходу від корпоративних клієнтів, продавати їм доступ до ваших членство на сайті, можливо, на деяких спеціальний тариф – наприклад:

* Безкоштовний доступ на 3, 6 або 12 місяців, а потім на поточному абонентської плати.
* “Мультиплеєрні ліцензії”, де вони платять фіксовану абонентську плату, яка дозволяє всім своїм співробітникам, щоб зареєструватися.
* Знижка на абонентську плату, як частина загального контракту.
* Деякі зміни вище.

Ви можете використовувати той же принцип для інших типів презентацій – таких як навчальні семінари, відкриті семінари, навіть індивідуального коучингу і консалтингу. У кожному разі, ви пропонуєте їм на членство в якийсь спеціальний тариф не доступні для інших користувачів.

Це дуже хороша робота, якщо ви можете отримати його, тому що ви створюєте на поточні доходи від одного продажу. Однак, перш ніж перейти в правому і почати просувати це всім новим клієнтам, розглянути ці можливі обмеження:

* Це важко продати, тому що ви просите свого клієнта, щоб взяти на себе зобов’язання поточних платежів.
* Ви повинні йти в ногу-актуальний з вашої області знань, тому що ваші члени чекаємо вас, щоб дати їм поточну інформацію, а не поза актуальної інформації. З іншого боку, якщо ви просто продати їм доступ до кор
* Ви повинні тримати витрачати час на сайт, щоб зберегти ваші члени задоволені.
* Якщо у вас є тільки кілька членів, ви не могли б бути задоволені тим, що ви платили за ваш час.
* Незалежно від того, наскільки добре ваше членство на сайті є, члени залишить час від часу, так що ви повинні тримати залучення нових членів.

Це не означає, що ви не повинні створювати і зміцнювати членство на сайті, це просто означає, що ви повинні подумати про це.

Іншим варіантом є створення простого сайту, заснований на комплекті дохід …

Поставляє доходу

Замість того, щоб створити безперервний потік доходів з кожного продажу, ви можете просто збільшити збори, пов’язуючи у велику цінність для вашої презентації.

Наприклад, з корпоративним клієнтом, ви можете продати їх доступ до вашого «Члени ресурсний центр”, яка є захищеною паролем області вашого веб-сайту. Знову ж, те ж саме відноситься до тренерської клієнти, учасники семінару громадськості, учасників семінару та інших, які купує.

Ви як і раніше генерувати більше доходів таким чином, але це не поточні доходи. Тим не менш, що може бути краще для вас, коли ви важите, що проти триваючих зусиль по ринку, управляти і підтримувати повне членство на сайті.