чому люди хочуть життя і бізнес-коучинг тепер більш ніж коли-небудь

Тисячі людей відчувають розчарування і навіть депресії прямо зараз. Чому? Ні, не рецесія, хоча це, звичайно, не допомагає.

Більшість людей сьогодні були кинуті в середовищі інформаційної перевантаження. Електронна пошта, веб-сайти, книги, компакт-диски, Teleseminars, блоги, соціальні медіа, та інша інформація
джерела легко доступні з одним натисненням кнопки.

І це здорово – те, що час ми живемо!

Але якщо ви дійсно подивіться уважно, більшість історій успіху в житті і бізнесі статися в результаті особистого наставництва або коучинг відносин. Люди не хочуть більше нформация – вони хочуть результатів. І результати відбуваються, коли хтось бере розумних дій
підтримується керівництвом тренера або наставника.

Зараз саме час! Тренерам необхідно більш ніж коли-небудь раніше. Дія, результати, підтримку здійснення та інструментів є те, що люди шукають.

Що це означає в практичної точки зору?

Ось 3 види зрушень я пропоную, що ви робите, щоб дійсно виділитися прямо зараз у своїй області:

1. Зупинити створюючи гігантські інформаційні продукти, такі, як вдома вивчення курсів і систем, і почати створювати менші освітніх продуктів, що лазерна зосередити увагу на конкретних темах і проблемах.

2. Припиніть введення вашої «системи» або «програми» і запропонувати своїм клієнтам можливість поставити питання і отримати зворотній зв’язок від їх конкретних проблем і ситуацій.

3. Перестати ховатися за вашим телефоном і комп’ютером, а також створювати в обличчя досвіду, щоб направляти ваші клієнти коучингу в процесі вирішення їх найбільша проблема.

Всі ці історії успіху ви бачите, як правило, результат особистих відносин або з’єднання. Продукти, безумовно, допоможе в наданні інформації, але справжнє чаклунство відбувається, коли ви чуєте, що хтось щось сказати безпосередньо до Вас, і та-да! Ви отримали це, ви
вжити заходів, і ви отримаєте результат!

Іншими словами, зосередитися на тому, тобто проти надання інформації і зникає. Обслуговування, індивідуальний підхід, насправді піклується про результати ваших клієнтів і клієнтів отримати від вашої інформації є те, що буде позиціонувати вас як номер один тренер або експерта в своїй галузі.

Стільки, скільки я люблю створення інформаційних продуктів (! Чорта я створив, ймовірно, 50 + з них протягом останніх восьми років), я тепер з упором на переконавшись моїх клієнтів вжити заходів і досвід швидких перемог при використанні моїх продуктах:

* Щотижнева електронні листи з порадами та інструментами

* Крок за кроком інструкції

* Мотиваційні аудіо і відео

* Коучинг “тренажерний зал”

* Клуб Тренування

* Приватні відступає

* Стратегія в обличчя практичний днів

… Всі ці різні способи, щоб забезпечити своїх клієнтів і замовників дійсно вдалося добитися успіху.