чому ми хочемо, щоб робити бізнес

“Я вирішив не бути звичайною людиною. Моє право бути, якщо я можу, особливе. Я не хочу бути громадянином підтримується, принижений тим, що держава піклується про мене. Я хочу взяти ризики, я хочу мріяти, будувати, помилятися, прийняти все знову, і щоб домогтися успіху. Я вибираю завдання перед невідомим і емоції досягненню замість тихого існування, гарантоване. Я он `т бути ні на кого милосердя, я не буду торгувати мою гідність для угоди. Я не буду здаватися, коли я буду загрожувати, я не буду схиляю голову перед будь-який майстер. Я хочу залишитися гордої, прямий і безстрашний, думати і діяти, як я хочу, щоб насолодитися про те, що я можу домогтися, щоб дивитися на світ з мужністю і, щоб мати можливість сказати: “Ці, з Божою допомогою, я зробив це!”

Це кредо американської асоціації підприємців. Це звучить здорово і його істина справедлива для будь-якого підприємця, з будь-якої точки світу. Сценарій завжди один: все це починається з потужним бажанням зробити щось нове, щось більш складне, більш видовищний і більш повного задоволення, ніж все, що вони не зробили досі.

Ви хочете мати бізнес. І, як тільки ви визначили відповідні бізнес для вас, ви можете взяти прощання від тихої і монотонної життя. Ви опинитеся вранці похований у купі паперів, осідаючи різних способів почати: йо продати свій автомобіль, і ви запозичувати з усіх ваших родичів і друзів, щоб бути в змозі мати гроші, ви робите десятки дзвінків на всі можливі постачальників; Ви йдете в Я незнаю що незрозумілих місць в країні, і якщо деякі пропозиції, що вам потрібно, ви працювати в будь-якому місці для дозволів і підтверджень, вам доводиться мати справу з усіма видами нещирими службовців; ви сперечаєтеся з дружиною хто запитує вас, якщо перебуваєте поза вашого розуму …

І, нарешті, після кількох місяців роботи і запозичень, ви виходите на ринок з вашим продуктом або послугою, і ви впали як від страху при думці, що, може бути, у вас не буде клієнтів.

Це деякі огляд того, як на початку бізнес виглядати `и подібне. І це, як продовження виглядає як. Так, бізнес означає продовження агітації, агітації, яка виходячи з того, що ринок imprevisible і ви ніколи не знаєте, що буде hapen через рік, протягом 6 місяців або навіть завтра.

Схоже стрес, але цей стрес, що ви добровільно беруть має велику заслугу, яка дозволяє вам відкрити для себе захоплюючий річ: вона дозволяє дізнатися, що ризикую насправді означає. І чому ризик захоплюючій?

Дуже просто: тому що тільки він може запропонувати вам, що велике задоволення, задоволення тим, що не може бути зрозуміле, тільки ті, які робили гроші, соціальне становище або будь-які інші цінні речі, приймаючи ризик, щоб покласти щось дуже важливо для них: будинок, спокійно їх сімейним, їх здоров’ю або чому ні, довіра у власних силах.