швидко заробити гроші без будь-яких інвестицій-хау Андрія склав $ 100 000 за 6 місяців

Ендрю Ньюберрі далекі друг сім’ї, який знав про мою діловою хваткою. Він знав, як я був на його місці тільки 24 місяців тому і почув про нове життя я вів з багатством я викликала. Я міг чути серйозної відчай в його голосі, коли він запитав мене: «Як ти це Джек”? Його питання було відкритим і щирим. У моїх очах, він був у точці, де було тільки один напрямок для свого життя, щоб йти … вгору.

Андрія потрібно було заробляти гроші швидко. Його сім’я була в небезпеці втратити дах над головою і, хоча Андрій працював Матч роботу, були труднощі, які створили цю кризу.

Він не міг зрозуміти, як я зробив так багато, якщо врахувати мої скромні починання, в той час він працював у його поточній роботі протягом більше 10 років і був обтяжений труднощі, які він в даний час відчуває. Він сказав мені, що у нього немає грошей, щоб інвестувати або що-небудь подібне, але я можу порадити йому про те, що, якщо все було можливо.

Це була моя відповідь на нього.

Ви бачите, що він запитував мене спеціально була, “як я можу заробляти гроші з практично без інвестицій” Мій розум проігнорувала його емоційної болю і зосередився на реальності. Така реальність, що йому потрібно відповісти.

Говорячи про Інвестиції в нерухомість і все, що необхідне вливання капіталу було марно для Андрія, йому потрібно було почути щось інше. Це те, що я сказав йому, щоб зробити, крок за кроком. Я сказав йому, що якщо він після цих двох кроків, він би $ 100 000 протягом 12 місяців. Він зробив це в 6!

Крок один, отримати трохи грошей. Не настільки необхідні, кілька сотень доларів буде робити, але він повинен знайти щось як рахунок стартового капіталу. Я дав йому адресу брокера, який робить платні опитування в Інтернеті. Ці брокери представляють компанії, які платять звичайні люди за свої переконання. Як правило, вони платять від $ 50 – $ 300 на годину. Він отримав його дружина зайняті цим протягом дня і вечора, у них була $ 1000 протягом 2 тижнів.

Крок другий, ходити по магазинах я пояснив Ендрю механізм за мій успіх. Погіршує внутрішня вартість, важелі, швидкий приріст капіталу, піраміди прибуток. Тоді я запитав його, щоб з’єднання, яке тисячі доларів на 30% 19 разів. Іншими словами, я сказав йому, щоб знайти 19 інвестиційних об’єктів, які були виставлені на продаж, що він може купити, то, принаймні 30% або більше запасних внутрішньої вартості.

Внутрішня вартість скрізь. Чи купуєте ви у Нью-Йорку хмарочоси з мармуру більярдні столи або Bertram човни, кожен ринок має відсоток продавці пропонують свої товари за значно нижче ринкової вартості.

Андрій почав зі старими автомобілями, тому що він був механіком, і тепер він був план на гру він збирається посилити свої гроші з наявними у нього набір навичок. Він торгував все вище і вище, поки він не мав $ 12 000 протягом шести тижнів.

Отримайте ваш калькулятор і подивитися, як він це зробив, як він еволюціонував його гроші без сучка і задирки. Почніть з 1000 потім помножити на “1,3”, який так само, як 30% не натискайте рівних, просто натисніть “1.3” і помножити символ знову. Зробіть це 19 разів.

Коли Андрій продав свою останню операцію авто, він був готовий взяти участь в нерухомість. З $ 12 000 це не багато, але це було досить, щоб почати застосовувати ті ж принципи з нерухомістю. Це те, де його рецептуру дійсно загострилася.

Вона загострилася, тому що тепер він був з використанням кредитного плеча …. позиковими засобами. Він подзвонив мені наступного дня він був готовий почати компаундування з нерухомістю з іншою проблемою. Як я порадив йому “потрапити в нерухомості Андрій так швидко, як ви можете, близько $ 10000 відзначить свій час, щоб потрапити в цю гру”

У нього були проблеми. Будинки в своїй області були дорогі, він не міг бачити, як мають $ 12 000 було достатньо, щоб втручатися.

Я порадив йому, що він повинен забути про будинки, поки він не був принаймні $ 40000 Він повинен зосередитися на сирій землі. Сировина блоки дешево, і легко повторно зони в більш високу мету. За допомогою всього лише невеликі інвестиції в місцевий відділ планування міста він міг повторно зоні житлової в комерційну або навпаки у разі потреби. Його називають «м’якої» або «паперовий» реконструкції. Немає живопису, ні роботи, всього за кілька простих форм і плату платити.

Створення нового використання тільки один спосіб, щоб підвищити цінність сирої землі, є багато інших. Андрій досліджував і виявив їх усіх. Він застряг з землі після все було сказано і зроблено. Він виявив купівлю великого блоку і підрозділи це було дуже вигідно. Друга справа він зробив, він купив блок за акр, в оточенні будинків створені за $ 300 000 (з банківським кредитом) Це був кутовий блок і він розділив його на три красивий розміру блоків, з урахуванням верхнього ринку. Перші два блоки виплачується свого кредиту і покласти прибуток в кишеню, останній блок він використовував в якості застави для кредиту іншого банку, де він побудував свій власний красивий особняк на.

Він продав його за остаточний прибуток у розмірі $ 354 000

Це було близько 8 місяців після нашої невеликої бесіди в той холодний вечір.

За ваше здоров’я і швидкого успіху.