штату Нью-Йорк цифрового маркетингового агентства, як засвідчує штату Нью-Йорк, що належать жінкам підприємств

Лейк-Плесід, Нью-Йорк – Adworkshop, співробітник належить північній частині штату Нью-Йорк цифрових маркетингове агентство, повідомляє, що в даний час сертифікованих належить жінкам підприємствам підприємства через відділ штату Нью-Йорк меншин і жінок з розвитку бізнесу (MWBE).

Adworkshop і його Відділ суспільних відносин Inphorm були обслуговування клієнтів по всій північній частині штату Нью-Йорк протягом більше 30 років. MWBE сертифікації, яка присуджується розвитку імперії Державного агентства Нью-Йорка, було приділено маркетинговим агентством туризму в кінці грудня. Як один з найбільших і найбільш диверсифікованих агентства маркетингових комунікацій в північній частині штату Нью-Йорк, більшість відсоток акцій компанії опціонну програму в даний час належить 16 робітниць Adworkshop і Inphorm.

MWBE програма заохочує рівність економічних можливостей для жінок і меншин, прагнучи усунути бар’єри, які можуть стояти на шляху переслідування державних контрактів. Adworkshop Inphorm і приєднатися до більш ніж 6000 сертифікованих жінок і представників меншин належать підприємствам, розташованим по всьому Нью-Йорк. Adworkshop, встановлених Адель і Том Коннорс більш ніж три десятиліття тому, в даний час перераховані в каталог сертифікованих меншин і належать жінкам комерційних підприємств, яка використовується агентствами і підрядчиками по всьому штату.

“Коли ми почали Adworkshop в 1977 році, Том і я ніколи не мріяв, що ми будемо, де ми знаходимося, як компанія 34 років потому”, Adworkshop Основні Адель сказав Коннорс. “Стати ЕСОП три роки тому, можливо, змінили спосіб наша компанія структурована, але не наша місія, щоб забезпечити найкращі продукти для наших клієнтів. Сертифікація MWBE доводить, що ми продовжуємо розвиватися в захоплюючих способів. ”

Губернатор Ендрю М. Куомо наміченим для MWBE в його держава в державі Адреса 5 січня 2011:
“З 1,9 млн. господарюючих суб’єктів, що працюють в штаті Нью-Йорк, більш ніж на 50 відсотків належать жінкам і меншинам. Переважна більшість з цих компаній є малими підприємствами і головний чинник, що визначає Нова економіка штату Нью-Йорк. Для того, щоб MWBE мають можливість заробити свою частку бізнесу державою, губернатор Куомо направлені державним органам подвоїти поточна мета участі MWBE від 10 до 20 відсотків і простоту зв’язку обмеження, які їм доведеться зіткнутися і розширити Власник Керована програма страхування Модель розширити можливості для малого бізнесу “.

про adworkshop і inphorm

Adworkshop, розташований в селі Адірондак Лейк-Плесід, Нью-Йорк є працівником належить, агентство інтегрованих маркетингових комунікацій сертифікований як штат Нью-Йорк, що належать жінкам підприємств. Його команда професіоналів дизайну і виконувати індивідуальні, традиційні та інтерактивні стратегії по досягненню результатів для конкретних цілей маркетингу. Inphorm є Відділ суспільних відносин Adworkshop. Разом вони забезпечують інтегрований підхід для побудови бренду, забезпечуючи інформованість, достовірність, і водіння продажів і зростання доходів.

Більш детальну інформацію можна знайти на www.adworkshop.com, Facebook.com / advertisersworkshop і www.inphorminc.com.