шість речей, необхідних для нових підприємців шляхом чесних відповідей консультанта

Кілька людей, яких я знаю зробили заяву, що вони хотіли б відкрити свій власний бізнес. Це зростаюча тенденція в нашій економіці. Люди відкривають бізнес, щоб стати своїм власним босом. Бебі-бумери виходять на пенсію і випробувати нову кар’єру, відкривши малі підприємства. Щоб відкрити свою справу, людина повинна розуміти, що є багато роботи, і жертву бути дано. Навіть тоді, коли робити це, шанси проти вас, але поїздка є одним з найбільш виконання речей, які ви будете робити. Я наведу шість речей, необхідних, щоб почати свій власний бізнес легше.

Пристрасть необхідна
Я чув, що відкрити свій бізнес ви повинні зробити щось, що ви любите. Я вважаю, що людина не буде дійсно зрозуміти це, поки він не починає процес запуску свого бізнесу. Якщо ви робите те, що ви любите і по-справжньому вірити в це, це допоможе вам через важкі часи, як люди критикують вашу ідею, будучи відхилені за кредитами, розчарування пошуку клієнтів і справу з усе те, що буде кинули на тебе. Ви повинні бути настільки захоплений вашого бізнесу, що ви говорите такі речі, як “Я не можу повірити, що люди насправді платять, щоб я зробив це.” Ви повинні мати вогонь, щоб прокидатися щоранку і не може чекати, щоб почати день.

Якщо ви починаєте свій бізнес просто, щоб заробити гроші, у вас буде менше шансів на успіх. Першим великим перешкодою для розміщення перед вами може зруйнувати ваш дух і деякі люди просто зібратися і піти. Якщо ви впевнені, що у вас є відмінний продукт або послугу і дають чудове обслуговування, гроші будуть слідувати.

Любителів ризику необхідні
Підприємець не повинен бути ризик несприятливих. Відкриття бізнесу є одним з найбільш ризикованих речей, які людина візьметься. Все залежить від нього, щоб знайти клієнтів, платити за рахунками, і справу з інвентаризації і всі проблеми. Це, безумовно, легше знайти роботу і отримати зарплату кожні два тижні. Я бачу ці безпілотники кожен день без пристрасті в їхньому житті. Якщо ви хочете отримати кров тече, відкрити свій бізнес, і я гарантую вам, що у вас буде набагато менше нудних днів. Ви будете почувати себе більш живим і мати більше почуття виконаного обов’язку, коли вам добитися успіху.

З ризиком з’являється можливість великої нагороди. Якщо ви є найманим працівником, Ви можете тільки зробити ваш базовий оклад і, можливо, бонус, якщо вам пощастить. Як підприємець, стеля не обмежений. Чим більше грошей, що ваш бізнес робить більший відсоток буде повернуто вам, коли ви взяли на себе більший ризик. Ви не повинні боятися прийняття ризику. Наприклад, хлопець у барі жінка бачить, що він зацікавлений дюйма Він боїться взяти на себе ризик, що наближаються до неї, тому що він соромиться або боїться бути відкинутим. Що найгірше, що може трапитися з ним? Вона не хоче говорити з ним. Якщо це відбудеться, він все ще живий, і він знаходиться в тому ж положенні, коли він почав. Але одна річ, яку він отримує це досвід спробувати щось нове. Тепер він може взяти цей досвід і застосувати його. Роблячи це, все стане легше, і він буде менше ризику несприятливих. Так піти туди і спробувати щось нове.

Навички необхідні
Речі набагато легше, якщо у вас є досвід роботи в галузі, що ви хочете відкрити свій бізнес дюйма Я хотів би відкрити ресторан, але я ніколи не працював в ресторані. Я не брав якого формального навчання в ресторанний бізнес. Я все ще міг відкрити свій ресторан, але карти, безумовно, буде складаються проти мене. Мій фон в комп’ютер і бізнесу. Я працював у промисловості, і більшість моїх шкільного була в інформатиці й бізнесу. Ось чому я вступив до консалтингу, а я відчуваю себе більш впевнений у своїх навичок, які я можу надати відмінний сервіс для своїх клієнтів. Я вже впізнав свої помилки на чужій копійки. Я знаю, що я все одно буду робити помилки, але основні з них були витягнуті вже в більш безпечному середовищі.

Пам’ятайте, що ви повинні бути більше, ніж просто техніків. Якщо у вас тільки виконання технічних навичок вашого продукту або послуги, ви тільки що купили собі роботу. Ваша мета повинна бути, щоб відкрити бізнес і виростити його так, що якщо ви залишите бізнес все ще буде там. Якщо це станеться, ви домоглися кращій ситуації можливо. Ви можете залишити, але як і раніше отримувати прибуток від вашого бізнесу. Це може зайняти кілька років, але ви повинні завзятість і встановити конкретні цілі.

Життя Навчання добре мати
Невситима жага навчання, безумовно, допоможе з вашою проблемою, починаючи свій бізнес. Вам потрібно буде мати можливість дізнатися все швидко і правильно. Ви завжди повинні бути напоготові про те, як зробити щось краще і більш економічним. Ви завжди повинні прагнути бути більш успішними, як ви ніколи не знаєте, хто обжене вас. Це можна зробити, читання та бесіди з людьми всередині і за межами вашої галузі. Ви повинні бути готові спробувати нові речі. Ця якість слід підкреслити, на всьому підприємстві. Одна з цілей для всіх мають бути, щоб спробувати зробити кожен аспект бізнесу краще.

хороші співробітники хотіли
Ваші співробітники будуть кров життя вашого підприємства. Бізнес завжди про те, що їх працівники є їх найбільш важливим ресурсом. Я знаходжу це важко повірити, з усім, що скорочення відбувається при перших ознаках неприємностей з’являється. Крім того, менеджери завжди скаржаться, що мотивація людей важко. Щоб були великі співробітники, завжди бути правдивим з ними. Там немає ніяких проблем з кажу правду, що ви не можете обіцяти їм робота на все життя, але що ви будете обіцяти їм виконання робочих місцях з великими можливостями, щоб вчитися. У малих і середніх підприємств, це іноді єдина обіцянка, що ви можете надати. На фактор мотивації, знайти співробітників, які мотивовані. Якщо ви знайшли цих людей, ваша робота буде набагато легше. Ви не будете мати, щоб мотивувати їх і можете розмістити свої зусилля на речі, які є більш продуктивними. Як ви знаходите цих людей? Задайте кілька актуальних питань на їх фоні. З’ясуйте, чи є вони погодяться на некомерційні організації або вони завершили вищу освіту. Ці речі показують, що вони мотивовані для завершення мети, поставленої перед ними. Як тільки ви знайдете ці мотивованих людей, надати їм конкретну мету, як стати номером один у вашому місті, а потім вийти з їх шляху. Вам залишається тільки контролювати від довжини стріли і виправити будь небажану поведінку, коли це необхідно.

базові навички бухгалтерського буде тримати вас у здоровому розумі
Підприємець повинен витратити якийсь час на вивчення основ бухгалтерського обліку. Я не кажу, що ви повинні стати сертифікованим бухгалтером. Ви повинні знати різницю між АР і рахунок собівартості рахунку. Знаючи про це, ви зможете взяти кров’яного тиску вашого бізнесу, дивлячись на ваші про прибутки і збитки та бухгалтерського балансу. Ви зможете побачити, де є проблеми, і буде в змозі виправити їх, поки не стало надто пізно. Ви б ніколи не найняти теслі, який не знав, як читати план будівлі або вимірювань. Бути підприємцем без бухгалтерських навичок, як наша небажаних тесляра хто читати не вміє, коли будували щось. Ви не будете знати, якщо хтось обманює вас, які можуть трапитися. Ви будете краще підготовлені, щоб прийняти великий проект, коли мова йде, як ви будете знати, якщо ваш грошовий потік є штраф чи ні. Маючи це вміння, ваше життя стане менш напруженою, оскільки Ви будете мати впевненість, щоб говорити з вашим бухгалтером на тому ж мовою.

Відкриття бізнесу з одним з найбільш напружених і цікавий час у вашому житті. Це не для всіх. Багато людей збентежені всю важку роботу, необхідну для просто відкрити двері. Але якщо у вас є сильне бажання, що ви знаєте, що ви можете надати те, що люди хочуть, не повинно бути ніщо не заважає вам від досягнення ваших цілей. Це буде самим виконуючи подорож, яку ви будете приймати, я гарантую це.

Copyright 2006 Грег Дусе. Всі права захищені.

Є пропозиції або зауваження, будь ласка, напишіть Грег Дусе на greg.doucet @ caromat.ca