шість розсудливість збереженні сценаріїв перетворити значного руйнування в потужний прорив бізнесу

Там я був. Депресії, розчарований і вражений. Незважаючи на всі мої зусилля, щоб мати плавний хід судна і організувати мої події, я зрозумів, що значна пробою в моєму процесі. Я визнаю, що це не кінець світу, але давай, я викладаю цей матеріал! Це була одна тиждень, перш ніж ми пішли жити на нашій нової програми, ми готували для виробництва книг, і я зрозумів, ніхто не замовили правильні вкладки! Хлоп!

Це змусило мене замислитися, як мій клієнт ділили велику історію про свою кампанії прямого поштового маркетингу. Багато грошей було вкладено в купівлю список кваліфікованих кандидатів. Але кожен крок шляху було пробою в процесі – хлопець, який відформатований в список не всі правильно налаштувати, помічник не мали належного конверти, і у них не було поштового коли вони потребували в ньому. Мій клієнт сміявся, він сказав мені це, але я знав, що він був засмучений!

Ну, я дізнався за ці роки, що розбивка означає, що щось дуже цінне, що відбувається – у мене є нове розуміння того, як я можу поліпшити мій процес, моє ставлення, або моєї віри, так що проблеми ніколи більше не повторилося.

Давайте розглянемо кілька прикладів того, як аварія може статися в нашому бізнесі або життю.

– Ділове партнерство йде від фаза медового місяця до розлучення фазі все від простого нерозуміння навколо “хто що робить” з бюджетом.
– Після навчання Вашої нової команді протягом шести місяців, ви розумієте, ключова фігура продовжує не виконати на Ваші запити у встановлені терміни. Ви турбуєтесь ви, можливо, доведеться відпустити їх, хоча вони, здавалося, що ідеально підходить на інтерв’ю.
– Багато безсонних ночей і ніс-до-подрібнення кам’яних днів по тому, ви розумієте, що ваш великий дебют кажучи, не буде бездоганною, тому що ваші брошури і продукти не ставали відвантажуються постачальником.
– Чудовий новий клієнт раптом перетворюється на кошмар, коли вони продовжувати додавати нові результати до проекту угоди – але не хочуть платити вам додаткові гроші.

Це типові сценарії, що багато з моїх клієнтів і партнерів випробували. Те, що я помітив, може бути різниця в тому, як люди звертатися з такого роду поломок. Деякі люди могли б хвилюватися, кричати і кричати, і звинувачувати всіх інших за зрив. Це, як правило, «жертва-менталітет» типу, які борються в житті. “Успіх-орієнтованої” типу це той, хто каже: “Добре, а як я можу зробити мій процес краще?” Ось шість розсудливість збереженні сценаріїв, які можуть перетворитися, що розбивка на прорив.

1. зміцнення зв’язків.
Якщо у вас є непорозуміння з кимось, як правило, ознака того, що хтось “на себе” щось по дорозі. Переконайтеся, що ви використовуєте “слухайте перший, другий каже, підтвердіть ваше повідомлення останній” метод, щоб переконатися, все на тій же сторінці.

2. делегувати ефективно.
Є 3 ключові елементи ефективного делегації Вашій віртуального помічника: те, що ви хочете, коли це пов’язано, і як спілкуватися завершення. Якщо ви пропустите один з цих кроків, ви, швидше за все, є проблеми з завданнями, які делегати. У Virtual Building Telebootcamp команди, ми витрачаємо чимало часу на цю тему, як це, здається, велика площа для поломок!

3. підвищення кваліфікації.
Часто, коли щось не зроблено належним чином, це тому, що людина не знає, як це зробити. З’ясуйте, що навички, освіту або навчання, необхідне, щоб вони могли завершити роботу належним чином.

4. поліпшення роботи системи.
Якщо є навички, то, швидше за все система (або процес, щоб завершити його) не працює. Визначити в записі за допомогою контрольного списку, блок-схемі або на письмове прохання, що саме має бути зроблено. Переконайтеся, що кожен елемент, який може вплинути на якість кінцевого результату включений.

5. сповільнюватися.
Коли-небудь чули приказку, що хтось, як “слон в посудній лавці?” Це означає, що вони беруть участь в гонці вперед порушення все на своєму шляху. Часто люди рухаються так швидко, що залишити масивні шлях бійні – в тому числі своїх команд, їх клієнтів та членів їх сімей – в сліді. Навіть у прискореній натхненника, де ми орієнтуємося на швидкість реалізації, ключ пам’ятаючи Рим був побудований не за один день.

6. бути лідером.
Якщо ви відчуваєте, як Заколот на Баунті, можливо, ваша віртуальна команда не розуміє бачення більше. Будучи лідером є джерелом натхнення для інших, щоб підтримувати і слідувати вашим баченням. Якщо вони не слідують, ви не ведучі. Відродити бачення – він буде творити чудеса.

Суть в тому, що життя буває і аварій буде відбуватися. Ми всі чули, сказав: «пробою, прорив”. Ну це правда. Я випробував досить негараздів у моєму житті, щоб заповнити океанський лайнер. Це залежить тільки від нас, щоб вибрати для реагування на ці ситуації з позитивним настроєм, щоб змусити їх працювати на нас – не проти нас. Так що беріть тих складних ситуаціях і шукати можливості для зміцнення ваших особистих мислення і бізнес-системами.

Тепер ваша черга. Як ви будете приймати пробою у ваше життя і перетворити його на прорив? Я закликаю вас взяти до відома, де проблеми виникають, і мозковий штурм з вашою командою, ваша сім’я або ваші друзі, щоб придумати можливі “Сенсації!”