щотижневі уроки, витягнуті

уроки, витягнуті

Я хотів би обговорити деякі жорсткі уроки, які я дізнався на цьому тижні в надії допомогти іншим не здійснювати ті ж помилки. Це був не справжній погана тиждень, але це представляють деякі проблеми, які повинні будуть виконуватися!

Тиждень почався з надбудовою кампанії. Хороший спосіб почати з. Треба дійсно є розуміння того, як автовідповідач робіт або не має сенсу використовувати один. Близько 5 днів у моєму кампанії я розумію, що даю розпорядження мої перспективи на неправильну адресу електронної пошти! Ви вже здогадалися, ніяких зачіпок, немає подальших UPS, трата 300 $ +.

Урок: ЖЖ ваш автовідповідач, налаштувати його, перевірити свої системи, а потім відправити додає.

Мій другий проект створення статті та поширення статті. Це пішло добре, поки я не зрозумів, що я тільки подачі 2/3 х роках статті. Коли я ознайомився з ним я забув забезпечити це було все там. Я повинен був би прокрутіть униз, щоб бачити кінець. Я отримав в поспіху і самовдоволеним або сталі! Моя помилка, і багато часу і зусиль, вниз труби. Я повинен вибачитися перед усіма редакторами, які розглянули статті, і будь-яким читачам, що почалася і не міг закінчити його. Мої щирі вибачення. У мене були деякі інші каталоги відхилити статтю через вимоги до розміщення пунктів.

Урок: Зверніть увагу на те, що ви робите, і не поспішати, щоб зробити деякі QA (забезпечення якості). Поняття та умови статті вистави!

Обмін посиланнями з іншими сайтами є правильне положення бізнесу, що має бути зроблено принаймні, щотижня, якщо не щодня. Мої зв’язку програмних божеволіли з деяких причин і була непридатна. Я ознайомився з ручним і після ретельного вивчення мого веб-панель я вирішив отримати безкоштовно скачати FTP і спробувати це виправити. До речі те, що запис, а те, що вони мають на увазі під правдою? Тільки жартую, я трохи знаю про них зараз! Я пішов за книгу і не буде вам відомо, це не виправити цю проблему? Що ж тепер робити? Я послав електронного листа в службу підтримки, турбувався і повторно зробив виправлення. Я побачила моїх м’яких виробів, але не міг його використовувати. О.К. робить успіхи! О, що завантаження файлу, виправити і завантажити на увазі? Це була відповідь на мою проблему!

Урок: Методом проб і помилок. Мені пощастило і вирішив проблему. Дотримуватися його і бути терплячим. Принаймні, я знаю, що попросити підтримки на даний момент.

Ну от і все для жорстких ударів кісточки керівника цього тижня. Залишайтеся з нами, більше гумору.