що робити і чого не робити 4 ключових компонентів кожного консультанта повинна піднятися вище пакета

Ви коли-небудь були в призначенні з перспективою і здається, що все йде так добре? Ви кишать довіри від введення, в розминці, і всю дорогу до кінця презентації? Ви починаєте відчувати, як ніби ваше судилося конвертувати ваші перспективи до клієнта і раптом ваша перспектива говорить вам ці знамениті п’ять слів, “Let Me Think About It” Якщо ви знаходитесь в галузі продажів ви, напевно, чули це більше разів, ніж нові клієнтів, яких ви додали до вашої практики. Не зрозумійте мене неправильно. У деяких випадках, є люди, яким потрібно зробити саме це. Їм потрібно більше часу, щоб прийняти рішення. Однак у більшості випадків те, що, що п’ять слів фрази насправді означає: «Я вас не знаю, що ви хочете, або якщо у вас є мої інтереси на увазі. Більшість людей в так званих промислових продажів відсутні великий ключ, чому вони є невдалими в отриманні клієнтів, але найбільше, тримаючи їх. У цій статті я збираюся ламати речі вниз в чотирьох ключових компонентів. Отже, з цим, як говориться, давайте почнемо з № 1.

№ 1.) Забудьте загального жаргону продажів, що ви вчили. Так, я сказав, що це, і я, ймовірно, збирається отримати деякі, хто виступає проти цього твердження. Перед тим, як проти нього перш за все дозвольте мені пояснити, що я говорю. Більшість продажів компанії мають квоти і певні продукти, які вони сприятимуть, тому що вони вірять в них. Потенційний клієнт не одні й ті ж мислення. Більшість з цих компаній є «продуктом» приводом. Чесно кажучи, перспективи і клієнти не наплювати продукт, якщо він не пропонує їм «рішення» їхні проблеми. Якщо ситуація всі шанси унікальна як ви можете спеціально ринок тільки одним продуктом? Ми всі вчили цю специфіку світогляду, в той чи інший момент, і це дало нам помилкове сприйняття того, що працює у своїй області. Надання продукт, який компанія просуває до потенційного клієнта не те ж саме, як рішення їхні проблеми або надання їм рішення. Моя точка зору? Ви знаходитесь в бізнесі вирішення проблем і задоволення потреб споживача. Це не може бути зроблено, не слухаючи і платити повну увагу на ваші перспективи. Це підводить нас до компоненту
№ 2.

№ 2.) Ви повинні бути консультантом не продавець. Я не можу підкреслити це достатньо багато разів. Кращі з причин, чому це займає багато контактів тільки, щоб отримати одну продаж в тому, що ви робите саме це. Ви продаєте замість розкриття питання вашого потенційного клієнта. Ви повинні вміти слухати і ставити відповідні питання. Питання, які розкрити конкретну потребу чи проблема, залишаються нерозкритими. Якщо ви дуже зайняті, продажу, що означає, що ваші не слухався і все, що ви робите, що показує клієнту саме те, що вони собі уявити, в першу чергу: швидко говорити сама по центру продавець. Це вірно. Якщо ви не показати їм, що ви слухаєте то ваш продукт, компанію, і обсяг продажів жаргоні означає, ви знаєте, абсолютно сидіти навпочіпки. Ви там, щоб зібрати інформацію про них, такі як те, що для них важливо, що їх турбує і як ви можете бути в змозі допомогти їм. Багато агенти загрузнути у продажу яка фокусується тільки на їх мотиви, замість того щоб слухати на поточні сигнали покупки. Ви не можете мати задоволеними споживачами поки не піддавайте необхідності і тільки після цього можна говорити про який продукт забезпечує вирішення. Пам’ятайте про це, тому що це надзвичайно важливо. Сотні тисяч можливих нових бізнес втратив, що не поклавши ваші перспективи або клієнтів в першу чергу.

№ 3.) Справити хороше перше враження. Ви коли-небудь чули вислів “Ваше перше враження стійке враження”? Я впевнений, у вас є. Це також дуже вірне твердження у відносинах з вашим споживачем. Ваш споживач утримує вас на ще більш високому рівні, ніж вони вважають себе час від часу. Адже ви професійний так що ви повинні жити відповідно з кожним позитивним очікуванням, коли у вас є увагу вашого потенційного клієнта. Як тільки вони погодяться на зустріч з вами, ви повинні створити самий позитивний досвід для них. Цей досвід може визначити, ви зробити продажу на початковому етапі, посилення рефералів, і в кінцевому підсумку отримати повторний бізнес від життя довго клієнта. Із Твій стиль в одязі, щоб ті перші заяви, які вони чули, ваші потенційні клієнти розглядають вас як рентгенівський апарат. Так що в нижньому рядку в цьому компоненті? що ви покладете в ваш образ і ваша здатність ставитися до вашої перспективою саме те, що ви виходите з нього. Ви керуєте результати. Це до вас, щоб прийняти правильне перше враження і створюють, що ” Нічого собі “досвід.

№ 4.) Лікувати перспектива чи клієнту саме те, як ви будете ставитися до себе. Якщо ви просто дотримуватися цього принципу, ви будете дуже успішні в будь-якому аспекті продажів або консалтинг. Поставте себе на місце вашого потенційного клієнта. Який вид професійної би у вас є впевненість в? Я впевнений, що ви не очікували б нічого, але найнадійніший, пристрасний, індивідуальний і уважний, щоб допомогти вам з вашої конкретної ситуації. Найчастіше, багато агенти не ставити себе в такому настрої, і саме тому вони мають погані результати. Споживачі мають серцебиття, емоції, проблеми, потреби, і ви повинні завжди пам’ятати, що. Ви не можете очікувати нікому приймати вас всерйоз, якщо ви навіть не цінує те, що було сказано на іншому кінці розмови. Поставте себе на “сервіс-перше, гроші пізніше” аспект. Його час, ми повернулися до “старої школи” споживчого сервісу, де акцент був зроблений на відносини НЕ відгодівлі ваш гаманець. Я обіцяю вам, якщо ви робите все чотири речі, згадані вище, гроші будуть менш ваші проблеми. Висновок полягає в тому, це. Візьміть велику турботу про ваші перспективи / клієнтів, і вони візьмуть ще краще піклуватися про вас.