що сталося з мрією

Коли ми заснували ATI в 1974 році, ми почали підготовку близько 200 техніків тиждень в керованості автомобіля і під капотом послуг. Прибуток дійсно має значення, тому що в ці дні автомобільної громадськості очікує багато пільг при обслуговуванні своїх автомобілів. Одне зухвале вони не замислюються над тим, але має вирішальне значення для їх щастя технік навчання.

Я хотів би поділитися нещасний розповідь одного з моїх старших тренерів, Джордж Zeeks, як він описує загибель нещасним техніком. У свій час розмовляв з власниками магазинів і допомагати їм перебудувати свій бізнес для досягнення успіху, він говорить, що розмова кадрового завжди приходить в голову в той чи інший момент. А саме, в який момент лояльності співробітників стати перешкодою? Коли, що лояльність потрібно зупинитися?

не дозволяйте мрія вмирає

Середній робітник у США зазвичай досягає свого максимального потенційний дохід у віці від 45 до 55 років. Вони внесли свої внески і піднявся по службових сходах, вони знають, що робота, яку вони повинні робити і як правило, стають хорошими в цьому. У багатьох професіях, золоті роки може тривати далеко за 55. Для того щоб зробити це, безперервна освіта відіграє важливу чинником у підтримці здатності на піку рівні. Старший технологій в багатьох наших магазинах може бути 50 років і старше, можливо, працював з нами протягом тривалого періоду, можливо, був цінним активом організації і може вказувати на витікання з їх кращих виробників років.

Ми всі знаємо, ми не можемо зупинити час і ефект він робить на організм, але ще важче на технічний персонал. Після 30 років згинаючись під капотом, вгору / вниз / присідати / коліна установки тисячі ліфтів, лопнув кісточками пальців, розбитих пальців і навантаження на плечі й лікті, тіло починає протестувати.

Тепер давайте послухаємо його прямо від Джорджа Zeeks. “На момент написання, я майже 50 років. Я ніколи не був фахівцем, але я добре знаю, з обмежень, що моє тіло починає розміщувати на мене”, говорить він. “Моє тіло почало сповільнюватися, але мій мозок не має. Ключовим моментом тут для себе і старших техніків ми говоримо про те, щоб зберегти досвід і знання, які ми маємо зараз в авангарді галузі.”

“Моя дружина часто нагадував мені, що наші досвідчені працівники зазвичай є ті, які прийшли під-час, цінують роботу, готові піти, що додаткові зусилля і закликають відмовитися від роботи рідше,” Zeeks додає.

“Все, що добре, але якщо ми не заохочуємо безперервної освіти цих же техніків, їх рівня кваліфікації може впасти занадто далеко”.

технічні проблеми

Коли автомобілі перейшли від карбюраторів для паливних інжекторів, деякі люди відстали. Коли комп’ютери стали частиною операційної системи автомобілів, деякі люди відстали. Коли ті ж самі системи перейшли від OBDI до OBDII, деякі відстали. Тепер у нас є гібриди, електромобілі і хто знає що ще в майбутньому. Скільки ще буде відставати?

Як власники магазинів, ми надання можливості продовження класів? Ми всі знаємо, що класи там, ви робите свою частину, щоб зробити їх частиною культури вашому магазині? Невже ми заохочення всіх наших співробітників для участі?

Як техніків, ми на курси? Ви шукаєте підготовку за своїм розсудом, якщо це не передбачено, щоб ви через магазин? Чи приймаєте ви відповідальність за свою професійну й особисте життя? Якщо ви не виявили, що додаткове навчання, розвиток вашого базу знань і поставити його у використанні, то проблеми на горизонті, щоб відняти у тебе “золоті роки.”

Ми всі несемо відповідальність

Останнім часом мені довелося консультувати одного з моїх магазинів, щоб технік йти. Він 59 років, був колись Старший технік, але тепер не так багато більш досвідчених, ніж у середньому C Tech. Він не встигає за змінами в галузі. Роботу, яку він виконує легко може бути зроблено шляхом техніків робить набагато менше, ніж його $ 28 / годину плоска ставка заробітної плати. Найгірше, що він виробляє тільки, в середньому, 26 годин рахунок годин на тиждень, що більш низькі рівня кваліфікації.

Існував колись час, коли будь-який технік міг влаштуватися на роботу практично миттєво. Це час не зараз. Магазини закриваються, економіка не найкраща і буквально тисячі заток магазин тепер за закритими дверима. Хто несе основну відповідальність? Ми все робимо. Магазин власники повинні винагородити відданість показали їм і заохочувати постійне технічне переозброєння, що є життєво важливим. Крім того, необхідно надавати фінансову підтримку підготовки і тому ваші співробітники можуть підготуватися до майбутнього. Альтернатива дозволити кому йти, хто був з вами протягом багатьох років, але в галузі пройшло повз. Техніки повинні знайти і відвідувати класи та навчання ніколи не повинно зупинятися.