як Мак Майклз з Maverick Гроші Makers стали саморобні мільйонером

Мак Майклз є багатим засновник Maverick Money Makers клуб, елітний клуб, який навчає своїх членів клубу, щоб стати багатим, використовуючи силу і досягти Інтернету в якості філії з маркетингу. Члени вчать створювати довгострокові бізнес або заробити швидкі гроші в інтернеті. Мені пощастило бути навчаючись у Мак Майклз і хоча я новачок в клубі, я на моєму шляху, щоб стати мільйонером. Я впевнено вірю в це бачення. Однак, ця стаття не про мене, але це хроніки шлях Мака Michaels через його період боротьби, як він став саморобні мільйонером.

Мак Майклз – його боротьба
Мак Майклз трудилися важко, дуже важко працювали за гроші так само, як мільйони з нас по всій землі. Важка робота не дала бажаних результатів. Мак Майклз боролася і існуючих впроголодь. Він завжди хотів “американської мрії”, але жоден з його робіт не надали йому задоволення і фінансову свободу, він жадав. Він ніколи не отримував будь-якої робите достатньо грошей і жити життям, він завжди прагнув. Фінансове майбутнє його сім’ї було зовсім не безпечно.

Його банківський рахунок завжди був близький до нуля з рахунків і кредитних карт борг накопичуватися. Він ненавидів свою роботу (у нього було більше однієї роботи на час, щоб звести кінці з кінцями), його боси, рахунки, борги по кредитній карті і найбільше він ненавидів те, що він не може добре забезпечувати свою сім’ю. (Sub: Він був не в змозі забезпечити свою сім’ю з життям вони заслужили)

Просто, коли Мак Майклз думав, це не могло стати ще гірше. Він зробив. На похмурому 7 грудня (день його народження), він був звільнений з роботи тільки у нього було в цій точці. Його день народження, Різдво і Новий рік були зруйновані. Він не міг дозволити собі подарунки для сім’ї і був дійсно підкреслив, про те, як він поставить дах над головою і їжа на їхньому столі.

Він знав, що повинен був зробити щось швидко, перш ніж вони виявилися бездомними і на вулицях. На цей раз він довго думав, перш ніж приймати будь-які кроки, щоб отримати ще одну роботу. Йому потрібні були гроші, і він терміново потребує одним таким чином, щоб звільнити його від кайданів корпорації і великий жирний босів. Він отримав його ясності і бачення, задаючи просте запитання: “Що це я дійсно хочу, і що більш важливо, що це я не хочу в роботі?”

Мак Майклз створили бачення
З його просити, щоб просте питання, Mack Michaels придумав список того, що він хотів, і те, що він не хотів.

Список не хоче
– Не мати боса бос його навколо.
– Щоб не бути ні на кого час годин або на милість дратує будильника.
– Чи не витрачати час в пробках по дорозі на роботу.
– Чи не проводити більше часу далеко від дому та сім’ї.
– Не слід підкреслити, про витрати.
– Чи не робити хтось інший багатий і витрачати своє життя працюють, щоб зробити чужу багатих.

Це список того, що він не хотів створив ясність, яка народила його наступний список того, що Мак Майклз хотів.

Список хоче
– Працювати з дому чи з будь-якої точки світу, що хотів.
– Мати роботу, яка дала йому стільки вільного часу, як він хотів.
– Бути ближче до своєї сім’ї і проводити більше часу з ними.
– Мати дохід, який дасть його родині більш ніж достатньо.
– Щоб мати свободу можливість подорожувати, коли він хотів.
– Щоб зробити те, що він дійсно любив, і було легко зробити.
– Працювати тільки протягом декількох годин на день.
– Щоб заробити гроші, навіть коли він не працював. Автоматизовані пасивного доходу.
– Щоб почати заробляти гроші негайно.

Мак Майклз зрозумів бачення було недостатньо
Він швидко зрозумів, що тільки з цим баченням того, що він хотів, і те, що він не хотів, було недостатньо. Люди, яких він показав свій список сміялися і знущалися, але це зробило Мак Майклз більш рішуче, щоб знайти свій шлях. Це призвело до його відвідин різних форумах в Інтернеті, і він купив багато продуктів, які обіцяли йому багатства тільки щоб виявити, швидше, що він був на вудку, і він перевищений своїх кредитних карт. До теперішнього часу, він повернувся до проведення 3 робочих місць, які були трудомісткий і напружений, і він був шию глибоко в борг суму $ 23769. Все це відбувалося протягом 6 місяців після його створення бачення і його списку. Він був пригнічений і не знав, що робити далі, тому що покупка кожної нової об’єкт світився, який обіцяв необмежену багатство не працює взагалі. Мак Майклз придумали ще один список (він любить списками, чи не так?) Того, що працює проти нього в його прагненні до багатства.

– Він не знав, як створити продукт.
– Він не знає, як створити веб-сайт.
– Він не знав, як налаштувати платіжної системи.
– Він не знав, HTML або кодування або навіть завантажувати файли на сервер.
– Він нічого не знав про автовідповідача.
– Він не знав, “оплата за клік”, або контекстної реклами.
– Він не знав, як налаштувати партнерську програму.
– Він нічого не знав про веб-статистики.
– Він не знав, як керувати бізнесом і був нульовий досвіду роботи з рекламою або робити гроші з дому.

Сила мережі – Мака Michaels приймає крок до мережі з іншими
Наступним кроком він узяв було те, що більшість з нас ніколи не роблять. Він припинив купувати продукти і почала мережі, щоб познайомитися з людьми, які були успішними і знав, що він не знав.

Після кількох місяців мереж, він зустрівся Matt – програмування Бога сортів. Мак і Метт ладнали і почав працювати над планами Майкла Мак автоматизації систем і заробляти гроші разом. Вони використані сильні сторони один одного і систем і програм, які вони побудували почав робити їм гроші. Багато грошей. Протягом 3 місяців, він був у змозі кинути всі 3 робочих місць, він працював у той час і окупилися всі його борги. Його життя повністю розвернувся менш ніж за 6 місяців, що тепер у нього легка робота робота на дому менш ніж за 4 години на день робить ще набагато більше грошей, ніж заробітна плата на трьох роботах, разом узятих.

Це призвело до появи в ексклюзивний клуб, творців Мільйонера гроші, де Мак Майклз особисто разом зі своїм наставником членів команди люди зі всього світу хочуть мати такий же дохід і фінансову свободу, яку Мак користується.