як визначити ваші пріоритети повинні бути в франшизи

Франчайзинг являє собою реальну підхід до бізнесу власності. За ціну, франчайзер вчить своїх перевірені бізнес-моделі і методи для франчайзі які плечі всі операційні та фінансові обов’язки розетки.

Але так само, як франчайзинг представляє можливість, щоб бути успішним у своєму бізнесі, це також шанс погоріти, якщо ви обираєте нерозумно.

Нижче наводиться список питань, які я зібрав, щоб допомогти вам визначити ваші “повинен мати пріоритети» відповіді на ці питання, які допоможуть вам усунути більшість компаній там. Потім, ви можете сконцентрувати свої зусилля на інші компанії, які заслуговують вашої найсерйознішу увагу.

Що таке галузі тенденція?

Чи є франшиза в галузі, яка відчуває себе добре в даний час і, за прогнозами, щоб досягти успіху в майбутньому, незважаючи на будь-яке уповільнення економічного зростання або технологічних досягнень, або більш широке використання Інтернету і т.д. Подивіться на торговельні публікації і визначити перспективи на майбутнє галузі.

Який загальний обсяг інвестицій потрібно?

Загалом, не слід очікувати, що франшиза вимагає п’ятизначні початкові інвестиції для отримання шестизначні доходи. Як і більшість речей у житті, ви отримаєте те, що ви платите. Подивіться на франшизу, яка відповідає вашої фінансової ситуації і потреб. Визначте фігуру ви не маєте досвіду інвестування та підтвердження того, що фактичний загальний обсяг інвестицій, поговоривши з існуючими франчайзі. Пам’ятайте, щоб мати достатньо грошей, щоб покрити ваші витрати на проживання під час запуску до рентабельності.

Як досвідчений є Менеджмент?

Чи керівництво команди є керівники з минулим продемонструвала досягнення та досвід в управлінні бізнесом, у промисловості або для інших компаній франшизу?

Ви можете бути без годинника і потенційний дохід?

Скільки годин ви повинні працювати, щоб досягти рівня доходу ви прагнете? Чи готові ви пожертвувати свій час, щоб досягти своїх цілей? Встановіть графік роботи в вашому розумі і подивитися на бізнес-моделі, які відповідають, що потенціал і повернути прибуток, яку ви потреба чи бажання. Якщо ви не хочете працювати кожні вихідні, то переконаєтеся, що ви залучені в бізнес, який забезпечує гнучкість у вихідні дні.

Яку мінімальну кількість співробітників?

Скільки співробітників ви готові або не в змозі управляти, ви готові управляти мінімальна заробітна плата співробітників, управління десятками мінімальної заробітної плати працівникам, які постійно догляду або просто не вийшли на роботу, можливо, не те, що ви хочете обробляти. Інші приймають це як частина ведення бізнесу.

Дослідити питання про існуючі франчайзі відкривають додаткові одиниці?

Це не має значення, скільки одиниць вони спочатку придбали важливо те, якщо вони живуть згідно графік розробки, а якщо ні, чому. Багато франчайзі мають великий намір побудувати X кількість одиниць, але потім настає реальність, дізнатися, що реалії.

Слідкуйте за оренду нерухомості?

Для більшості роздрібних франшиз, потрійний чистої оренди розташування найбільших фінансових зобов’язань, більше, ніж загальний обсяг інвестицій франшизи.

Вам комфортно з зображення і способу життя?

Як Подавати гамбургери, черпаючи морозива або очищення туалетів відповідає образу того, що ви хочете зробити собі на життя? Інвестування в франшизи буде найважливішим психологічним і фінансовим рішенням, ви коли-небудь зробити. Лі типовий робочий день франшизи ви розглядаєте відповідати вашої особистої зображення і бажаного способу життя?

Цей список “повинен мати пріоритети” є дуже хорошим способом для вас, щоб відфільтрувати франчайзингу та визначити, які з них вимагають вашої уваги.
Розслідування франшизи займає деякий час, але я бачив багато разів, що якщо ви обираєте мудро франшизи, успіх майже гарантований.