як використовувати вірусний маркетинг для створення трафіку на ваш сайт

Вірусний маркетинг є одним з найбільш ефективних способів залучення трафіку на ваш сайт без особливих зусиль з вашого боку. З вірусним маркетингом, ви можете надіслати ваше повідомлення вибраним одержувачам які потім передають на це повідомлення іншим. Вірусний маркетинг є простим і доступним, так що кожен може це зробити.

Якщо у вас висока якість продукції, ваше повідомлення буде передано для багатьох людей. Інтернет-маркетологів хочете передати високу якість продукції або послуг для своїх власних списків. Таким чином, більш привабливими ваші продукти, тим швидше маркетингу ваше повідомлення буде отримати поширення по всьому інтернету, і це буде генерувати величезні обсяги трафіку на ваш сайт.

Ви можете виконати вашу вірусну маркетингову кампанію, створюючи електронні книги, звіти чи статті та поширювати їх у цільові одержувачі, даючи їм безкоштовно. Будь-якого інтернет-маркетолога можете зробити це, оскільки він просто включає в себе створення продукту, передати його і дозволити іншим людям передати його в подальшому для вас.

Основні приклади того, як ви можете зробити вірусного маркетингу є наступні:

Пропонуємо продукти високої якості, які поширюються ваше маркетингове повідомлення. Написати добре пророблений звіти та електронні книги на вашій ніші і додати свій URL по цих доповідях. Багато людей, як отримати безкоштовні звіти та електронні книги. Ці електронні книги надають дуже потужні інформацію з вашої теми, і люди, які читають їх будуть відвідувати ваш сайт. Подальший розподіл звітів і електронних книг призведе до збільшення трафіку на ваш сайт, а також підвищення рівня інформованості вашого бізнесу або бренду.

Ви також можете запропонувати безкоштовну послугу або продукт на ваш веб-сайт, який поширюється ваше повідомлення для все більшого числа людей, які чують про це. Відправка прес-релізи, що стосуються безкоштовний сервіс або продукт, доступний на вашому сайті. Це в свою чергу буде генерувати величезні обсяги трафіку на ваш сайт.

Налаштування партнерської програми, яка заохочує посилання на ваші продукти можуть також бути корисними. Якщо ви можете собі це дозволити, забезпечити привабливі фінансові стимули для інших сайтів, щоб передати ваше маркетингове повідомлення. Ви також можете встановити “Рекомендувати” довідкова система на вашому сайті так, щоб інші інтернет-маркетингу пройде веб-адресу в свої списки. Маючи власні філії просуванню вашого сайту, ви їдете велику кількість трафіку на ваш сайт.

Використання програм обміну трафіком, де ви обмінятися посиланнями з сайту іншими інтернет-маркетингу. При додаванні вашого сайту посилання на інший сайт, деякі люди можуть бути зацікавлені в ньому, і вони можуть додати в обране або передати його іншим людям, які можуть бути зацікавлені у вашій ніші.

Написати хорошої якості статей і заохочувати інші веб-майстри розмістити їх безкоштовно, як контент на своїх сайтах. Якщо ви експерт в ніші, написати статтю на цю нішу і роздавати її безкоштовно, щоб комплементарних сайтів розміщувати на своєму сайті в якості безкоштовного контенту, за умови, що стаття містить посилання на ваш сайт. Написати високої якості виробів і поширювати їх в Інтернеті безкоштовно перевиданням прав. Більш каталоги, інформаційні бюлетені та електронні журнали будуть публікувати вашу статтю з вашої коробці ресурсу та URL. З невеликим зусиллям, ваш URL буде поширюватися по всьому інтернету, і це призведе до величезний потік трафіку на ваш сайт.

Використовуйте всю міць вірусного маркетингу для розповсюдження ваших маркетингових повідомлень по всьому інтернету і вести великі об’єми трафіку на ваш сайт.