як домогтися експоненціального зростання вашого бізнесу MLM

Існує одна велика причина, чому багато людей не в мережевому маркетингу. Найкраще проілюструвати це за допомогою історії марафонець як метафора.

Тільки уявіть собі:

Марафонець наполегливо тренувався протягом багатьох років, провідних до великого події. Він працює щодня, він працює в тренажерному залі, він добре їсть і присвячує себе спорту. Коли він починає гонки він розриває з гордістю і ентузіазмом, в той момент, якщо, нарешті, тут.

Сонце палить на голову, його м’язи болять від напруги, але він біжить на. Зрештою він досягає останньої милі. Фініш не за горами. На він штовхає, все, що він зробив, побудував до цього моменту. Штовхаючись і штовхання, все важче і важче, практично вичерпані, і на …

Незадовго до фінішу, з ним в його очах, марафонець падає на землю повністю вичерпані і провів.

Так близько, але до цих пір …

Цей ефект відбувається з багатьма людьми, які працюють в мережевому маркетингу. Є багато хто, хто почав своє навчання з великими надіями і ентузіазмом, але коли вони так близькі до переживання успіху і перетворення на лідера всього вони йдуть, перш ніж вони, нарешті, здається, будуть винагороджені їх важкої роботи. Це часто, тому їм не вистачало наполегливості, щоб побачити більш широку картину, а іноді тому, що вони були спалені.

Якщо ви хочете побачити результати та успіху в мережевому маркетингу ви повинні вчинити, щоб бути в ньому протягом тривалого часу – бачити фінішу і не перетинати її ні на що. Не бійтеся не одержати результати в короткостроковій перспективі, в довгостроковій перспективі результати, що це все о. Нічого не росте швидко – діти вчаться посміхатися, то воркують, і, нарешті, поговорити. Все це займає багато часу. Дитячі кроки є природними, але ви будете ходити і навіть бігати в кінці кінців.

Мережевий маркетинг працює за принципом експоненціального зростання. Це зростання може бути дуже повільним, але це експоненціальне не менш:

При першому запуску в мережевому маркетингу ви повинні пройти підготовку і подолання негативних впливів немає, що ви піддалися до прийняття на можливість. Це могло б рік, щоб повністю подолати свої страхи та невпевненість і починають процвітати в вашої нової професії. Більшість представників мережевого маркетингу не починаються внизу – вони насправді починається з негативного показника за шкалою!

Саме з цієї причини, що так багато людей відмовитися так само, як вони, можливо, були збирався пожинати плоди.

Що потрібно пам’ятати, – тільки тому, що ви не можете бачити горщик із золотом, ще не означає, що не існує. Вам просто потрібно піти трохи далі, виглядають трохи складніше і ось воно!

Експоненціальне зростання може бути повільним, але як тільки ви збираєтеся успіх неминучий.

Візьміть ефект подвоєння чисел таким чином – 1 плюс 1 стає рівним 2, 2 плюс 2 стає 4. Незабаром ви досягаєте 64, 128 і так далі. Як тільки ви зрозуміти цю концепцію, це легко побачити, як потужне зростання мережевий маркетинг стане тільки ви перетинаєте 4 Малюнок знака. Якщо Ви можете тільки піти на відстані і ніколи не здаватися. Подумати тільки, якщо ви відмовляєтеся тепер ви ніколи не будете знати, наскільки близько ви були до досягнення, що горщик із золотом. Тримайся, продовжувати йти, і пожинати плоди.