як залучити ваших ідеальних клієнтів і партнерів

Це звучить занадто добре знайомі?

Я впевнений, що ви можете згадати той час, коли у вас було менше ідеальним діловим партнером або клієнтом.

Витрачати час і отримати зображення цієї людини в голові-та людина, яка повністю стоків Тобі, так і людина, ви повинні “продовжувати продавати”, щоб залишитися в них грає, що людина, якій ви буквально перетягування і потягнувши вздовж, а та людина, яка залишає Ви погано себе почувати після кожної взаємодії.

Я був там багато разів, і я кажу вам, що це жахливо – немає нічого весело про це. Моя енергія розряджені. Я починаю відчувати себе погано про мій бізнес і куди воно йде. Я навіть залишається тільки гадати, чи є кращий спосіб?

Для мене, з трьома дітьми, і багато на моїй тарілці (що я впевнений, що ви можете ставитися до), я, звичайно, не мають ніякого інтересу до дорослого няні.

Як я виявив, моя муза …

Близько року тому, ключовою досвід сталося, що перевів мислення – роз’яснення мені, що у мене є вибір щодо того, з ким я працюю.

Я зустрів цю цікаву жінку в той час як мої діти грають в музеї місцевої дитячої. Протягом години, так як тільки жінки можуть зробити, ми розділили так багато про себе, і те, що було важливо для нас. Моя антена гула – я просто знала, що буде дуже весело працювати, тому я побіжно згадав про мій бізнес, і зібрався з духом і запросити її на каву.

Я поділився цією історією з моїм тренером, Бет Девіс. Слова Бет застряг зі мною …

“Кім, уявіть, що ваше життя буде, як професійно, якщо ви працювали тільки з жінками, як це, вона є прикладом ви -. Вона весело, чітко сконцентрована на тому, зі своїми дітьми і, що бути пріоритетом, але це також важливо, що вона є і інші речі, що йдуть в її житті-для особистих і професійних причин. Кім … вона metromom “.

Лампочка пішов! Ця жінка, ця metromom, є хто я завжди тягнуло к. Вона цілеспрямованих, динамічні, весело, і вона хоче багато багатства в її житті.

У той момент я знав, що для просування вперед з моєї власної прямого продажу бізнесу (і насолоджуватися життям) Я б працювати тільки з metromoms.

“Metromom” стала фільтром, через який я почав зустрічатися з людьми, перспектива і оточити себе.

Що змінилося для мене в цьому минулому році є не чим іншим, дивно.

Перш за все, я живий приклад того, закон тяжіння, просто заявив: подібне притягує подібне.

Великі жінки стікаються в моє життя. Я зустрічаю їх мережі, через школи моїх дітей, а так само напряму. Мої відносини з цими жінками багаті, значущі і підтримку. Наша енергія є заразним, що призводить до більш відносини, продовжуючи цикл.

Мало того, що цього року було велике задоволення для мене, але я бачив, мій бізнес потрійного об’єму. Рік я працював з усіма, хто був пульс, ви можете собі уявити, що мій бізнес був схожий. Цього року, зберігаючи при цьому моя антена, налаштована в систему, щоб metromoms, я бачив в прямій кореляції зростання мого бізнесу.

Ким ви дійсно хочете працювати?

Хто це ідеальний людина, ви хочете виростити бізнес, підтримки і говорити з кілька разів на день?

Подумайте про себе кращі якості ваших улюблених партнерів і клієнтів, щоб створити для себе музою. Віднести те, що бачення вашою музою завжди з вами і поділитися ним з іншими.

Ця ясність буде легше спілкуватися з іншими про тип людини, яку ви хотіли б зустрітися. Запитайте їх “, які ви знаєте, хто має, В і С якостями?” Я вірю, що в цій ясності дозволить Вам залучити тих ділових партнерів у вашому житті, що ви хочете-ведучі вам досягти більшого успіху як вам рухатися вперед у Вашому бізнесі.

Пам’ятайте … ви генеральний директор власної компанії, так що …

Візьміть на себе відповідальність, яким дозволений доступ у ваше життя.

Встановити суворих меж і створити наміри людей, яких ви хочете працювати.

Я хотів би почути деякі приклади того, хто ваша муза. Будь ласка, поділіться ними зі мною в metromom@metromom.com ..

Потрібна більш детальна Великий поради? Перевірте мій блог про останні віддаючи наступне покоління підприємців.