як заробити гроші, коли люди скачувати торрент-файли

Якщо б ви могли отримувати гроші, коли хтось скачав торрент-файл від вас просто подумайте про всіх грошей, які ви могли б зробити, якщо ви платили 10-25 відсотків за кожне завантаження. Якщо ваш вже користувач торрента ви знаєте, що, якщо Ви знайдете мільйони файлів популярних людей скачати його. Це торрент можна знайти по всій мережі на різних торрент-сайтів сприяння того ж файлу. І кожного разу, коли файл завантажується звідкись, які можна отримати за це гроші.

Є партнерські програми, які будуть платити за кожен Вашої Завантажити торрент який ви отримаєте в обмін на сприяння там продукти. Один з цих партнерських програм Чи є платити за встановлення. Ставши Pay Per Встановити партнер, Ви зможете отримувати гроші за кожну Завантажити торрент що ваш отримувати і в будь-який час вашої завантаження файлу з будь-якого місця в мережі, ви можете отримати гроші для цього також.

Щоб заробити гроші з оплатою за Встановіть все, що вам потрібно знати, як зробити, це завантажити торрент. Якщо ви можете завантажити торрент і залишити ваш комп’ютер працює для людей, щоб завантажити його ви можете зробити істотний прибуток. І кількість торрентів, які ви завантажуєте для завантаження визначає кількість грошей, які ви зробити так, ваша зарплата повністю залежить від вас. Із середньою швидкістю підключення до Інтернету ви можете отримати тисячі завантажень на день.

І тому, що торрент-сайти дуже популярні вам ніколи не доведеться турбуватися про просування вашого торрентів, тому що мільйони людей відвідують торрент-сайтів щодня. Таким чином, всі роботи, які ви повинні були б зробити, щоб сприяти регулярним продукт вже подбали для вас.