як збільшити середню замовлення на ремонт

Більшість магазинів з низькими ARO не мають вимірювання або системи контролю якості для їх перевірки ввічливості. Ви повинні чекати, 75 відсотків вашого щоденного кількості автомобілів на отримання повної перевірки ввічливість, якщо ви оглянете форми прикріплена до вашої друкованому вигляді. Якщо припустити, що санітари роблять повну перевірку люб’язність може коштувати вам грошей і клієнтів, якщо ви фізично не перевірка форм.

Якщо ви відійшли від використання формі, ви повинні очікувати, 20 відсотків продажів збільшиться, коли ви починаєте з упором на його знову. Нехай ваші техніків розробити новий зручний для обслуговування форми тому вони купують, щоб використовувати його. Зробити їх форми!

ARO важлива тим, що вона намагається виміряти те, що середній споживач витрачає, коли він приходить в наш магазин.

За великим рахунком, він вимірює якість наших відносин з нашими клієнтами, як ретельна і послідовна перевірка наших (люб’язність чек) процес, і, нарешті, воно говорить нам, наскільки ефективні ми у продажу. Існує ніяких сумнівів, що якщо у нас є хороші відносини з нашими клієнтами, і що якщо ми робимо зусилля по створенню і оновленню, що з кожним клієнтом на наших прилавках, у нас буде набагато більше шансів на продаж їх усіх ремонтів та послугами, які вони потрібно.

Розуміння потреб клієнтів і відносини з автомобіля важливі, оскільки перевіряє історію обслуговування і попередні рекомендації – які повинні були бути введені при закритті рахунку. Ми також повинні бути зручними і впевненими в уяві наших результатів для наших клієнтів. Іншими словами, нам потрібно продати.

Важливо, що ми спочатку зрозуміти, що ми продаємо і чому. Я настійно рекомендую службу радників скористатися моментом, щоб подивитися на автомобіль, і навіть спитати, чому технік ми рекомендуємо кожному ремонту та обслуговування пункту. Це допоможе нам зрозуміти конкретні проблеми з автомобіля і переконайтеся, що рекомендований ремонт і обслуговування дійсно необхідно. Це також зробить нас набагато впевненіше його продажу.

Дуже важливим аспектом у стимулюванні продажів і збільшенні ARO є відносини ми розвиваємо на наших прилавках. Мені все одно, скільки років досвіду Service Advisor має, і я дбаю ще менше про те, як він обізнаний. Не має значення, якщо він не щасливо і сумлінно взаємодії з вашими клієнтами. Будучи прямо і точно не має значення, якщо ваш клієнт не “почуття любові» і бачачи вашу турботу про його автомобілі. Це особливо вірно у підтриманні миру, де нічого не зламано, і наша здатність є клієнти бачать цінність в послугах, які ми рекомендували б значно посилюється наша здатність бути їх іншому – або принаймні в нашій істоті турботливим і зацікавлених сторін.

Автомобілі ламаються, і авто потребують обслуговування. Ваші клієнти досить розумні, щоб зрозуміти це. Чесно і точно інформувати ваших клієнтів на ремонт і послуги, які ви б не рекомендував. Зробіть зусилля до бути не тільки пізнавальним і стурбована їх індивідуальних ситуаціях, і ви можете просто опинитися заробляти набагато більше продажів.

Будівля лояльності

Реальність в тому, що всі клієнти хочуть, щоб знайти місце, щоб подзвонити додому, і це залежить від нас, щоб вітати їх, заспокоїти їх і переконати їх, що вони знаходяться в потрібному місці. Додатковою перевагою є те, що коли ми робимо випадкову помилку або не в змозі закінчити свою машину на час, вони готові пробачити нас. Це те, що відносини на основі продажів це все о.

Якщо ми не в цьому, то шанси дуже добре, що вони знайдуть інше місце, щоб подзвонити додому, і нам не доведеться турбуватися про це. Збій досить часто, і ми будемо мати не більше клієнтів – або навіть бізнес – про що турбуватися. Вибір за вами.

ARO це не більше ніж симптом здоров’я вашого магазину. Дуже зайняті магазин з низькими ARO може бути зняття вершків автомобілів і не виконує повну перевірку ввічливості. Ув’язнені працюють притулку! Це може змусити клієнта йти в інші магазини, щоб забезпечити повністю безпечний транспортний засіб, тому що вони не довіряють ваші техніків.

Деякі власники магазинів мають помилкове системи переконань у тому, що вони відчувають себе люб’язно Чеки Просто перепроданості. Якщо б ви розповісти своїм клієнтам, що ви збираєтеся робити люб’язності перевірити, щоб переконатися, що все було в порядку, вони будуть очікувати вхідний дзвінок, якщо ви знайшли щось, що необхідно приділяти увагу.
Більшість з ваших кращих клієнтів відносини, засновані скоріше отримати необхідну роботу, виконану в менше візитів – і хто скаже, що вони не будуть ламатися перед конкурентом, якщо ви не перевіряють свою машину?

Якщо у вас хороші стосунки з клієнтами, є ретельна і послідовна у перевірці з автомобілів ви бачите, і є досить хорошим продавцем, ви підете довгий шлях до забезпечення здоров’я вашого бізнесу. Ви також будете мати представника ARO ваших зусиль. На більшості ринків, це буде десь між $ 300 і $ 350. У жвавій дилерської шин, цілі $ 250 було б добре.

Якщо ви не знайшли час, щоб познайомитися з вашими клієнтами і якщо ви не огляду автомобілів ви бачите, я можу запевнити вас, що вам не вистачає можливостей – і це саме по собі буде мати величезний вплив на ARO і продажів. ARO скаже вам, що є проблеми, але це до вас, щоб усунення симптомів, а потім максимально використовувати можливості, що кожен автомобіль і кожен клієнт представляє.

Ваша прихильність і лідерство буде послідовно поставляти ARO на рівні або вище ваших очікувань. Ваші друзі в прилавку тут секрет, і вони покладаються на вас, щоб це відбулося. Не продавати їх. Любіть їх, обслуговувати свої транспортні засоби і вітати їх як давно втраченого одного кожен раз, коли ви бачите їх, навіть якщо ви тільки що зустрілися в перший раз.

Для отримання додаткової інформації про те, як збільшити середню замовлення на ремонт, відвідайте автомобільної підготовки інституту