як знайти оптових джерел

У своїй останній статті “Як відкрити свою справу:” Я хотів, щоб ви відповісти на питання, які необхідно відповісти, перш ніж відкривати свій бізнес. Кожна людина в той чи інший момент сказав собі: “Я хочу свій власний бізнес.” Але чи достатньо просто хочете, щоб ваш власний бізнес?

Ваші відповіді на питання повинні дати вам ідею, якщо ви та людина, яка може впоратися зі стресом про власний бізнес.

Так як ви вирішили відкрити свій власний бізнес, “Що тепер?”

Давайте припустимо, що ви вирішили відкрити доларовий магазин – де все долара. Ви знайшли те, що ви вважаєте, це ідеальне місце. Ви говорили з орендодавцем, відпрацьовуються оренди. Ви пішли у вашому окрузі і купив бізнес-ліцензію. І ви подали заяву на ІПН у вашому штаті.

Тепер наступний велике питання “, де я можу купити мій деталі оптом?”

Сьогодні вранці я гуглі термін “оптова торгівля” і було 231000000 сайтів. Подивіться на це число знову – 231000000 сайтів, перерахованих за “. Гуртом” Як можна починати шукати через що багато сайтів, щоб знайти те, що вони хочуть продати? І як ви знаєте, що компанії, які перераховані є авторитетними.

Я маю у власності кількох підприємств – кілька успішних і не дуже успішно. І одна з найбільших проблем, з якою я зіткнувся було знайти хороших оптових джерел за хорошою ціною. Я зараз продають на Ebay і знайти оптових джерел, які були досить дешевими, щоб отримати прибуток і конкурувати з іншими продають ті ж речі було важко.

Більшість власників бізнесу знають, що, щоб отримати прибуток, ви повинні знайти предмети на великих оптових цінах. Я завжди говорили “ви робите свої гроші, коли ви купуєте деталі, а не коли ви продаєте їх.”

Деякі з так званих «оптових джерел” ціни, які я знайшов, були більше, ніж я міг би купити той же товар для на Ebay – включаючи доставку. Якщо ви коли-небудь намагалися знайти оптових джерел, це може бути непростим завданням. Отже, з чого почати це велике питання.

Один із способів, які можна перевірити і подивитися, якщо компанія є авторитетною, перевіряючи веб-сайт під alexa.com. Цей сайт дозволяє клієнтам розглянути інші сайти. Деякі з цих об’єктів не може мати ніяких відгуків про них, але деякі з них можуть. І тільки тому, що хтось не подобається компанія, не означає, що це погана компанія.

Ви також можете перевірити рейтинг сторінки в Google, однак, якщо сайт є відносно новою, вона, ймовірно, 0 Page Rank. Це звання є рейтинг, який розповідає, як важливо Google вважає, що веб-сайт. Тим не менш, багато хто з найбільш відвідуваних веб-сайтів в Інтернеті оцінити тільки 0 або 1 або 2.

Пошук оптових джерел легко. Пошук “хороші” оптових джерел займає багато праці і терпіння.

Інше питання, дослідження вартості доставки. Я знайшов один оптовий джерело, у якого були дуже хороші ціни, але вартість доставки була занадто висока. Я думаю, що ця компанія намагалася зробити свій прибуток на перевезення вантажу. Більшість авторитетних компаній обмежить витрати з доставки з мінімальним покупки. Багато хто з тих, що я мав справу з кришкою транспортні витрати на 10% з $ 1000 мінімальне замовлення. Проте, із зростанням цін на газ і вартості пересилання зростає, компанії, можливо, доведеться підвищити мінімальні вимоги для того, щоб обмежити витрати з доставки.

Навчати себе про те, що елементи. Багато з компаній, назва бренду не продаватиме малому бізнесу. У них вже є свої канали розподілу створена і якщо ви хочете продати цих брендів, ви, можливо, доведеться знайти посередників, які будуть продавати їх вам. Можливо, вам доведеться заплатити трохи більше для деталей, але якщо це важливо для вас, щоб мати назви брендів, він просто може бути варто.

Ще один спосіб знайти хороших оптових джерел, це піти до товару шоу. Ці шоу мають тисячі оптовиків в одному місці, і ви можете переглядати всі кабіни, поки не знайдете те, що ви зацікавлені Деякі з найбільших оптових шоу товарами розташовані у великих містах, таких як: Нью-Йорк, Лас-Вегас, Чикаго і Атланти.

Подорож в цих оптових товарів показує, займає багато часу і може бути дорогим. Однак, як правило, оптової виставки мають спеціальні ціни домовився з готелями.

Ну, то є все. Відвідайте мій сайт: www.wholesalemap.com для отримання додаткової інформації про пошук “хорошого” оптових джерел. Це безкоштовно. Крім того, я тільки почав свій блог, якщо у вас є якісь ідеї або оптових сайтів, які я необхідність перегляду, дайте мені знати.