як почати заробляти гроші з блогами

Заробляти гроші з блогами може здатися неможливим, але це дивно просто – як тільки ви знаєте, що ви робите. Хоча це рідко стає мільйонером блогів, що не означає, що інтернет-блог не може бути прибутковою. Ось погляд на образотворче мистецтво Заробляти гроші з блогами, то, що ви можете очікувати, і як це зробити. Візьміть трохи часу, щоб дізнатися якомога більше про цієї прекрасною можливістю доходу. Це може мати велике значення в тому, як ви переглядаєте Інтернет.

Є багато людей, там говорили про те, як вести блог і заробляти гроші. Тим не менш, багато хто з них не дають вам всю інформацію вам потрібно. Є кілька методів Заробляти гроші з блогами, ніж ви могли в даний час бути в курсі. Цей список намагається бути трохи більш всеосяжної, ніж більшість. Ми не можемо охопити все, але ми можемо показати вам деякі з кращих способів, щоб почати заробляти трохи більше грошей від вашого хобі. Заробляти гроші з блогами може бути прекрасною можливістю.

десять прямих методів заробити гроші для вашого блогу

1. PPC (оплата за клік) реклама є одним популярним вибором для отримання грошей з вашого блогу. Ви повинні бути знайомі з подачею оголошення для ваших читачів, але це може допомогти вам підтримувати блог і зробити трохи прибутку. Найпопулярніший метод використовує Google AdSense, але Ви можете використовувати інші мережі, теж. Ви будете робити більше на оголошення, які знаходяться всередині вашого контенту або високо на ваш блог, а для більш прибуткові ніші. Органічні трафік платить краще в більшості випадків, також.

2. CPM (ціна за тисячу або тисячі) оголошень аналогічні КПП оголошення, але замість того, платять за кліки, Вам платять за тисячу переглядів сторінок. Цей метод залежить від кількості очей на оголошення. Ще раз, тим ближче Оголошення у верхній частині сторінки, тим більше ви заробите. Збільшену оголошеннях найбільше заробляють.

3. Пряма реклама не вимагає від вас приєднатися до будь рекламних мереж. Просто продати свій власний космос, без посередника, і вирішити ваші ставки. Недоліком є ​​те, що вам потрібно управляти продажами самостійно, обробляти банерів і отримати слово все самі.

4. Оголошення з текстовими посиланнями менш нав’язливою, ніж банери, але він впав у популярності. Це тому, що Google штрафує оголошення, які зроблені неправильно. Ви можете продати прямі текстові оголошення або з’єднання з мережею.

5. Партнерський маркетинг передбачає отримання в контакт з кимось продажу відповідних продуктів. Коли хтось з ваших кліків сайт через або купує, ви отримуєте комісійні. Це може бути вигідно, але потрібно стежити за вашим партнерам переконатися, що ви отримаєте те, що ви заробили.

6. Рекламні відкликання інший варіант. Ви можете переглянути товарів або послуг за плату на вашому блозі. Просто переконайтеся, що ви розкриваєте, що ви платили. Це може відбутися або через посередників або напряму, якщо у вас є достатньо великої аудиторії для його підтримки.

7. Оголошення RSS корми стають все більш популярними, теж. RSS Технологія отримала широке поширення, так чому б не розмістити оголошення в кормі? Є кілька різних видавців Ви можете зареєструватися, щоб розміщувати рекламу у Вашому каналі, або КПП CPM або стилю.

8. Колонка та спонсорів заходу є відмінною ідеєю, якщо у вас є регулярні обстеження, серія інтерв’ю, подкастів, або проект. Це вимагає трохи більше зусиль з вашого боку, але може вийти доброго для блогів високого обсягу.

9. Преміум-контент може бути нічиєю для деяких блогерів. Якщо ви хочете, щоб почати заробляти гроші з блогами, і є аудиторія, яка ви знаєте, будуть платити трохи більше за щось, це може бути вірний вибір. Форум також іноді використовуються таким чином.

10. Робота плати варіант для відповідних блогах. Що так багато людей у ​​пошуках робочих місць і великі компанії, які шукають підходящих працівників, вони можуть бути вигідним вибором. Переконайтеся, що ваш блог знаходиться в правій ніші і що у вас є достатньо трафіку, щоб підтримувати цей метод.